Закінчився період навчання у ВУЗі. І, як і 5-6 років тому – ти знову на роздоріжжі. Тільки тепер стоїть запитання: як влаштувати своє життя, куди піти працювати.

Твоє працевлаштування не починається в момент перегляду оголошень з вакансіями, написання резюме, або під час співбесіди. Воно починається, а точніше має починатись, набагато раніше. Наприклад, тоді, коли в твоїй, безперечно світлій, голівці зароджуються думки такого плану: «а що ж я хочу від цього життя?».

06.05.2021

Вирішив написати резюме? Досліди, у якій формі воно буде написано..

Трохи нудних термінів… але ця інформація тобі стане у нагоді

Хронологічне резюме – складається за принципом «все по порядку». Перераховуються місця роботи та обов’язки які ти виконував. Опис трудової біографії у зворотній послідовності демонструє твою кваліфікацію та сильні сторони з найкращого боку.

Використовуй таке резюме якщо:

27.04.2021

Шахраї існували завжди і викорінити це явище буде не просто. Одним з поширених видів шахрайства є "платне" працевлаштування. Такі люди володіють гарними психологічними хитрощами, а також вміють використовувати різні важелі впливу.

Експерти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Украина зібрали кілька найбільш популярних способів "шахраїв від працевлаштування" дістати ваші гроші, а також поради, як не попастися на їх вудку.

1. Платні телефонні номери

14.01.2021

Успіх на робочому місці багато в чому залежить від спілкування. Це особливо важливо коли ви тільки-но прийшли на нове місце роботи й потрібно показати себе. Але що ж саме казати?

27.10.2020

Визначення конкретної цілі. Необхідно отримати досконалу «інформацію про себе». Перш за все, дайте відповідь на питання: «Чи знаю я конкретно, що шукаю? Чи є в мене визначена професійна ціль?» Якщо ви здатні однозначно відповісти на ці питання, то етап «самооцінка та планування кар’єри» можна вважати здоланим.

28.07.2020

Пам’ятай, що резюме – це оголошення про тебе.

Отже, для початку напиши своє ім’я, адресу, номер телефону, електронну адресу, а можливо, і скайп-адресу у верхній частині сторінки.

Напиши про дати і місця роботи, досвід, компетенції.

Для випускника радимо - ніколи не вказуй, що у тебе немає досвіду роботи!!!

Під час навчання ти проходив практику. Вкажи досягнення.

29.04.2021

КРОК 1. Написання резюме.

Запам’ятай, резюме - це головний документ під час пошуку роботи, в якому подаються короткі відомості про навчання, трудову діяльність, професійні успіхи та досягнення особи, яка його складає. Тому, на вимогу сьогодення, потрібно максимально відповідально підійти до його написання.

22.04.2021

"Зустрічають по одягу" -на співбесіді це правило справедливо як ніколи. Співбесіда - це важлива розмова про роботу, і зовнішній вигляд людини демонструє, наскільки серйозно він ставиться і до самої розмови, і до роботи в принципі

Кожен кандидат перед співбесідою стикається з питанням: "Що одягнути"?

09.12.2020

Влаштування на роботу — це зовсім не проста справа, а ще складніше влитися в новий колектив і закріпитися в ньому.

Отож, пропонуємо вашій увазі основні помилки, які люди роблять, прийшовши на нову роботу.

22.09.2020

На будь-якій співбесіді Вас попросять коротко презентувати себе. Не потрібно згадувати повну історію свого особистого життя і кар’єри. Зробіть акцент на тому, що може бути важливим для конкретного роботодавця: яка Ваша освіта, досягнення, досвід .

Дотримуйтесь головних правил співбесіди, а саме:

18.06.2020