На будь-якій співбесіді Вас попросять коротко презентувати себе. Не потрібно згадувати повну історію свого особистого життя і кар’єри. Зробіть акцент на тому, що може бути важливим для конкретного роботодавця: яка Ваша освіта, досягнення, досвід .

Дотримуйтесь головних правил співбесіди, а саме:

18.06.2020

Молоді українці найчастіше вже до 22 років з'їжджають від батьків і починають самостійне життя. А ось працювати деякі починають ще раніше. Сайт "Сьогодні" розповідає, які вакансії цікавлять молодь і на яку зарплату можна розраховувати.

18.03.2020

Питання кандидату про його недоліки – одне з найпоширеніших на співбесіді. Роботодавці люблять ставити це питання, щоб перевірити претендентів на адекватне сприйняття себе, правдивість, здатність працювати над собою і визнавати свої помилки. Ці якості важливі для багатьох професій, особливо якщо важливу роль в роботі відіграє особистісний фактор і вміння працювати в команді.

24.01.2020

Майже кожен випускник відчуває труднощі у пошуку першого робочого місця. Вибір місця праці та посади є одним з найважливіших рішень у житті молодої людини. Перша посада має великий вплив на майбутній розвиток кар'єри. Зміна середовища, яка тягне за собою налагодження нових зв'язків та контактів, нові цікаві пропозиції, дає можливість визначення власного кар'єрного шляху, що теж значною мірою впливає на почуття власної вартості.

26.11.2019

Відповідь на це питання далеко не так очевидна, як здається. Вчорашніх студентів зустрічає справжнє доросле життя з усіма його труднощами і проблемами. Що робити, коли навіть диплом не допоміг відповісти на головне питання: «Ким я хочу бути?» Ефект завищених очікувань. Батьки, які виросли в інших умовах, обіцяли: вища освіта - запорука успіху. Здавалося, що диплом відкриває всі двері. На ділі ж виявляється, що найближчі конкуренти мають в арсеналі не лише диплом вузу, а й МВА, і вчений ступінь, і неправдоподібний досвід роботи.

30.09.2019

Вибір професії  — важливий  етап у житті  будь-якої  людини. 

Від  правильного  вибору  майбутньої професії  залежить все подальше життя.

І першим кроком у цій справі є тестування. Тести на профорієнтацію  проливають світло на різні аспекти людської натури:  одні  досліджують  бажання людини,  інші  тести  на  профорієнтацію  перевіряють приватні здібності, треті — особистість людини.

Тест Голланда.

14.05.2020

Футуристи ринку праці стверджують, що сучасні технології настільки швидко змінюють світ, що для комфортного та безпечного життя в ньому потрібні абсолютно нові спеціальності та професії.

Нещодавно свій атлас професій майбутнього з’явився і в Україні. Ми вибрали 10 спеціальностей, які можна опанувати у вишах вже зараз. За прогнозами, фахівці в цих галузях будуть потрібні вже у 2020 році.

19.02.2020

Часто молоді люди починають роботу раніше, ніж закінчать навчальний заклад. Для когось першою роботою стає практика, для когось — короткі підробітки. Пошук цікавої роботи для молодого співробітника з потенціалом — це квест з подоланням перешкод.

Знайти роботу для студента просто чи складно?

Найчастіше, всередині ситуації найму молодого фахівця знаходяться дві сторони, бажаючих діаметрально протилежних речей:

Випускник вузу або студент, готовий поєднувати роботу і навчання, хоче застосувати отримані знання на практиці і заробити свої перші гроші.

09.12.2019

Резюме — перший крок при пошуку роботи. Саме через нього роботодавець вперше знайомиться з Тобою. Дізнається як професійну інформацію, так і особисту.

Резюме — це документ, в якому описується, що кандидат вміє і який у нього досвід. Роботодавець розглядає резюме, щоб зрозуміти, чи варто витрачати на кандидата час для співбесіди. Непогана причина, щоб витратити зайву годину (чи більше) для вдосконалення цього документа.

Тож, спершу, розглянемо основні види резюме:

15.10.2019

Нерідко після успішних відповідей на питання під час співбесіди інтерв’юер піднімає абсолютно несподівані теми. Нестандартні питання на співбесіді не повинні вас збивати, їх завдання – перевірити Ваш навик адаптації до екстреної ситуації. Найбільш часто каверзні завдання, поставлені при прийомі на роботу, виглядають наступним чином:

Чи є у Вас питання до нас? Ніколи не відповідайте, що ні. Постарайтеся прояснити які моменти Вас цікавлять, а також задайте питання, які говорили б на користь вашого найму.

02.09.2019