Крок 5. Декілька порад перед співбесідою

Почнемо готуватись до співбесіди. Зверни увагу: в умовах, коли ринок праці перенасичений, виграє той, хто надасть працедавцю унікальні пропозиції. Тому зроби наступне:

Проведи самоаналіз.

Тобі потрібно мати повну картину про свої знання, навички та можливості. Найкращим і перевіреним інструментом в цьому є SWOT-аналіз (власні сили, слабкості, можливості, загрози).

Закріпи знання галузі.

Твої шанси на отримання бажаного місця праці зростуть, якщо ти будеш демонструвати орієнтацію в тій галузі, в якій працює твій імовірний роботодавець.

Знайди інформацію про роботодавця.

Багато відомих брендів максимально розкривають свої місії, цілі та цінності. Інформацію про них варто отримати зі спеціалізованих видань.

Останній рубіж.

Отже ти, вже озброєний знаннями, готуєшся переступити поріг офісу, де проходить співбесіда з підбору персоналу. І тебе знову бентежить питання, як себе вести, як викладати свою думку, як маю виглядати. Тут порада може бути одною – будь самим собою і пам’ятай, що саме самоаналіз має допомогти тобі заповнити прогалини не тільки у фахових чи кваліфікаційних знаннях, але й відкрити твої сильні сторони і максимально усунути твої слабкості.

 

Далі буде…