Про можливість підтвердження результатів неформального навчання, про переваги дуальної форми освіти та інші послуги, що надає державна служба зайнятості роботодавцям, обговорювали 06 жовтня 2021 року у Жмеринській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Формат зустрічі з роботодавцями, які працюють у сфері ресторанного бізнесу, відбувся у вигляді семінар-презентації.

07.10.2021

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо проблем торгівлі людьми, поширення важливої інформації про небезпеку, яку вона становить, у Могилів-Подільській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми сьогодні відбувся інформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

06.10.2021

29 вересня 2021 року у Хмільницькій міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг для безробітних «Протидія домашньому насильству».

Мета заходу – запобігання та протидія домашньому насильству.

30.09.2021

24 вересня 2021 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Орієнтація на службу в Збройних Силах України».

У заході взяв участь представник Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василь Іващук.

27.09.2021

23 вересня 2021 року в Чечельницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС, в якому взяли участь 6 осіб даної категорії.

23.09.2021

06 жовтня 2021 року в приміщенні Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю соціального партнера – Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Розпочав семінар провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Гайсинської районної філії Віктор Драч, який проінформував присутніх про стан ринку праці Гайсинщини, ознайомив безробітних з поняттями «підходяща робота», «страховий стаж» та «застрахована особа».

06.10.2021

Про основні послуги служби зайнятості, а також пенсійне забезпечення розповіли 29 вересня 2021 року, під час семінару учасникам АТО/ООС, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

Інна Молодченко, начальник відділу активної підтримки безробітних Вінницького міського центру зайнятості ознайомила присутніх з можливостями, якими можуть скористатися безробітні шукачі роботи та акценттувала увагу на зручних електронних сервісах служби зайнятості.

30.09.2021
28 вересня 2021 року у Хмільницькій міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості провели тренінг для безробітних осіб «Мобінг на робочому місці». Мета заходу – сприяння захисту трудових прав працівників.
28.09.2021

23 вересня 2021 року в Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Захід відбувся в рамках співпраці Теплицької районної філії з Теплицьким військовим комісаріатом за участі представників військкомату та 10 безробітних громадян, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

24.09.2021

21 вересня 2021 року для учнів Устянського опорного закладу загальної середньої освіти фахівець з профорієнтації Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмила Жданович провела профорієнтаційний захід «Урок реального трудового життя».

22.09.2021