оп

16 вересня 2019 року в приміщенні Вінницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг «Пишемо резюме разом», який провела провідний фахівець відділу профорієнтації та профнавчання Вінницького ОЦЗ Надія Руденко-Гуменюк.

В тренінгу взяло участь 14 безробітних. Їм розповіли, які є види резюме, повідомили про секрети та тонкощі складання резюме, надали поради успішного складання резюме.

17.09.2019

Щоб запобігти негативним наслідкам в які можуть потрапити наші краяни їдучи за кордон в пошуках роботи, фахівцями Погребищенської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості проводиться роз’яснювальна робота щодо легальної зайнятості в Україні та можливих ризиків працевлаштування за кордоном.

13.09.2019

Про подання Інформації щодо кількості працевлаштованих громадян суб'єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (форма №1-ПА) говорили сьогодні у Вінницькому міському центрі зайнятості під час семінару з роботодавцями - юридичними та фізичними особами - підприємцями, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

13.09.2019

Всім відомо, що грамотно складене резюме є потужним засобом самореклами на ринку праці. Адже саме з резюме, що містить інформацію про навички, досвід роботи, освіту та інше, необхідне при розгляді кандидатури під час працевлаштування, починає підбір працівників сучасний роботодавець.

11.09.2019

Резюме на ринку праці – найперше джерело самореклами, один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Від того як буде складений цей документ, залежить не лише кар'єра, а можливо, і все подальше життя.

10.09.2019

12 вересня 2019 року в Погребищенській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг з техніки пошуку роботи під назвою «Пишемо резюме разом».

Тренінг проводили фахівці Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук та Надія Руденко-Гуменюк.

13.09.2019

Фахівцями Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості щотижня проводяться семінари  для  роботодавців. Так, днями черговий семінар відбувся для роботодавців,  які забезпечують тимчасову зайнятість  шляхом  проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру на тему: «Можливості служби зайнятості щодо підбору необхідних працівників на постійну  чи тимчасову роботу на замовлення роботодавця».

13.09.2019

11 вересня 2019 року у Погребищенській районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся семінар з питань легалізації зайнятості. Системна інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців спрямована на запобігання «тіньової» зайнятості населення та виплати «тіньової» заробітної плати.

У семінарі взяли участь 7 роботодавців, у тому числі фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю: ПП Тимощук К.І., ПП Павлик Г.В., ПП Пухальський С.Б., ПП Лісова Л.О., ПП Антонюк О.В., ПП Гаврих.В.В., ПП Масловська Л.В.

12.09.2019

10 вересня 2019 року в Калинівській районній філії відбулася інформаційно-просвітницька зустріч головного спеціаліста Калинівського бюро безоплатної правової допомоги Олени Свіріди та  13 безробітних, які перебувають на обліку в філії.

З метою підвищення обізнаності про права громадян і можливість отримання ними якісних послуг та справедливу плату за комунальні послуги, пані Олена прочитала лекцію  присутнім на тему: «Правила отримання житлових субсидій».

11.09.2019

Служба зайнятості проводить активну роботу серед безробітних жінок щодо позиції жінки на сучасному ринку праці, надання допомоги у визначенні професійних планів, побудові стратегії пошуку роботи.

Мета цієї роботи - формування позитивного  і свідомого ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування;  підвищення рівня внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей.

06 вересня 2019 року в Тульчинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості пройшов тренінг на тему: «Я – успішна жінка».

09.09.2019