Співпраця Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» з Вінницьким обласним центром зайнятості сприяє інформаційній кампанії щодо протидії торгівлі людьми. Профконсультанти філій долучилися до проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Вінницької області щодо безпечної міграції та працевлаштування» та пройшли навчальні тренінги.

21.03.2019

З метою інформування шукачів роботи про основні ризики нелегальної трудової міграції, порушення прав людини, втрату  здоров’я, руйнування родинних стосунків, які є наслідками торгівлі людьми, 19 березня  2019 року фахівці Бершадської районної філії та  відділу сім’ї, молоді та оздоровлення управління соціальної та молодіжної  політики райдержадміністрації  провели тематичний семінар-тренінг: «Торгівля людьми – не міф, а сучасна реальність». У семінарі взяв участь також представник Бершадського районного бюро правової допомоги Андрій Розворук.

20.03.2019

У Вінницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості нещодавно відбувся семінар з орієнтації на військову службу в Збройних Силах України за участю представників військового комісаріату.

Сергій Курілов – підполковник, заступник військового комісара - начальник відділення комплектування та головний спеціаліст командування Оксана Йолтоховська  ознайомили учасників заходу з умовами укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу Збройних Сил України.

18.03.2019

У Піщанській районній філії Вінницького ОЦЗ 14 березня 2019 року відбувся профінформаційний семінар для зареєстрованих безробітних осіб старше 50 років. Захід проходив за участі Піщанського бюро правової допомоги та Піщанського відділу Крижопільського об’єднаного УПФУ Вінницької області.

Семінар організували, щоб підвищити рівень обізнаності учасників семінару з питань пенсійного та соціального забезпечення, а також спонукати до активного пошуку роботи та легального працевлаштування і відрахування страхових внесків.

18.03.2019

В сучасному суспільстві не втрачає актуальності такий злочинний бізнес як торгівля людьми. Маніпулюючи бажаннями та намірами  громадян, злочинці ошукують та експлуатують, примусово втягують у злочинну діяльність, примушують до жебрацтва. Жертвою може стати кожен.

15.03.2019

З метою обізнаності безробітних про сутність соціальної проблеми - торгівлі людьми, усвідомленню соціальних ризиків таких дій, як поїздка за кордон для працевлаштування, навчання, тощо, фахівці Крижопільської районної філії Вінницького ОЦЗ постійно проводять семінари на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Один із таких тренінгів відбувся 20 березня 2019 року в Крижопільській районній філії. Захід був проведений за підтримки Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело Надії».

21.03.2019

Безробіття часто штовхає українських громадян погоджуватися на привабливі пропозиції з працевлаштування за кордоном. Проте, обіцянки «кращого життя» можуть виявитися пасткою торгівців людьми.

За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) понад 230000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року.

19.03.2019

Фахівці Калинівської районної філії провели тренінг для підвищення обізнаності вразливого населення, щодо безпечної міграції та працевлаштування. Тематикою заходу стала «Проблема торгівлі людьми: виклики сьогодення». Всього у тренінгу взяли участь 25 осіб з числа безробітних.

Відкрила захід представник ВОПО «Джерело надії» Христина Орлова, яка поінформувала присутніх про здобутки та напрацювання організації в частині попередження протидії торгівлі людьми та наголосила на актуальності проблеми для тих, хто сьогодні в пошуку роботи.

18.03.2019

Семінар з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення та відповідальності за порушення законодавства про працю, зокрема в частині неналежного оформлення працівників відбувся у Вінницькому міському  центрі зайнятості.

15.03.2019

Профорієнтаційний захід з елементами тренінгового заняття на тему: «Попередження торгівлі людьми» днями провела фахівець Козятинської міськрайонної філії Наталя Машталер для студентів Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.

13.03.2019