Карантин не перешкода для спілкування, навіть якщо це спілкування у дистанційному форматі.

Так,  фахівці Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  активно проводяться інформаційні вебінари, де з допомогою засобів відеозв’язку ZOOM «віч на віч»  з безробітними обговорюють найактуальніші питання.

06.07.2020

10 червня 2020 року фахівець відділу активної підтримки Могилів-Подільської міськрайонної філії Ірина Кощук провела вже традиційний інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості. Захід відбувся в дистанційному режимі з використанням комунікаційної платформи ZOOM, для 5 безробітних осіб, які зареєструвалися під час карантину.

10.06.2020

Фахівці відділу активної підтримки безробітних  Вінницького міського центру зайнятості щодня дистанційно співпрацюють з безробітними вінничанами, а також за допомогою онлайн-ресурсів проводять змістовні вебінари.

27.05.2020

22 травня 2020 року фахівці Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для зареєстрованих безробітних.

Інформаційні вебінари, у зв’язку із продовженням карантину – один із шляхів дистанційного спілкування з групами безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Під час відеозустрічі учасників заходу ознайомили з особливостями обслуговування клієнтів у період карантину, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних, сучасними комплексами соціальних послуг.

25.05.2020

Із відтермінуванням дати закінчення протиепідемічних заходів в Україні, служба зайнятості продовжує працювати у віддаленому режимі, зокрема і в частині проведення семінарів для безробітних.

Так,  днями заступник директора Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олексій Степанов, в чергове, за допомогою платформи  «ZOOM cloud meetings», провів інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для сімох осіб, які отримали статус безробітного під час карантину.

19.05.2020

16 червня 2020 року у Вінницькій районній філії Вінницького ОЦЗ профконсультант Валентина Гудимчук консільтувала безробітних, які звернулися з питаннями використання освітніх платформ.

Під час спілкування з безробітними вона надала інформацію щодо можливості отримання додаткових навичок та знань на безкоштовних онлайн-платформах Освітній портал Державної служби зайнятості.

17.06.2020

У зв’язку з карантинними обмеженнями інформаційні вебінари є єдиною можливістю спілкування фахівців з групами безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Так, 5 червня 2020 року  фахівцями Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості для безробітних громадян в дистанційному режимі проведено черговий профінформаційний вебінар із загальних питань зайнятості.

09.06.2020

Щоб не втратити зв’язок із клієнтами, фахівці Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості систематично організовують дистанційні зустрічі, під час яких ведуть мову про ситуацію на ринку праці, тлумачать нововведення у законодавстві.

26 травня начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Наталя Бондарчук на платформі ZOOM провела Skype-конференцію з роботодавцями.

27.05.2020

20 травня 2020 року провідний юрисконсульт Вінницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, Тетяна Музалєва провела інформаційний вебінар за допомогою комунікаційного сервісу Skype. Засобами зв’язку на захід запросили 7 осіб, які набули статусу безробітного під час запровадження карантину.

В ході вебінару учасники ознайомилися з особливостями обслуговування безробітних у період карантину, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних та невідворотності притягнення до відповідальності за порушення законодавства про зайнятість населення.

21.05.2020

В період карантину всі послуги в Державній службі зайнятості проходять дистанційно, не є винятком і семінари.

Так, 18 травня 2020 року, завідувач сектору профорієнтації Гайсинської районної філії Вінницького ОЦЗ Ольга Підвашецька в дистанційному режимі,  за допомогою платформи Zoom, для 5 безробітних громадян провела  інформаційний вебінар.

Під час вебінару слухачі отримали інформацію:

- про послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи їх отримання;

- ознайомились  з актуальною інформацію, щодо умов обслуговування клієнтів;

19.05.2020