16 січня 2020 року у Могилів-Подільській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості за участю фахівців з профорієнтації та представників Могилів-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.           

17.01.2020

В рамках співпраці Гайсинської районної філії Вінницького обласного  центру зайнятості з Гайсинським районним військовим комісаріатом сьогодні, 15 січня 2020 року  відбувся  семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для 30  безробітних, які перебувають на обліку .

15.01.2020

14  січня 2020 року в Ладижинській міській філії Вінницького обласного центру зайнятості пройшла зустріч представників Тростянецького об’єднаного районного військового комісаріату з безробітними громадянами. У семінарі взяли участь 20 шукачів роботи.

Відкрила захід директор міської філії Марія Колотило, яка наголосила на престижності військової служби.

15.01.2020

Для ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних, 10 січня 2020 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для 40 безробітних, які перебувають на обліку.

11.01.2020

З метою превенції негативних наслідків у трудовому колективі при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги, роз’ясненні правових питань трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення, мотивації до швидкого та успішного працевлаштування, 26 грудня 2019 року в Погребищенській районній державній адміністрації фахівці Погребищенської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, провели семінар для керівників структурних підрозділів та працівників райдержадміністрації, які попереджені про вивільнення.

27.12.2019

15 січня 2020 року у Погребищенській районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся семінар з легалізації зайнятості. У семінарі взяли участь 6 роботодавців, у тому числі фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю.

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями ознайомили присутніх із вимогами законодавства в частині належного оформлення трудових відносин, дотримання строків виплати заробітної плати та нових мінімальних державних гарантій в оплаті праці на 2020 рік, а також проінформували про види та розмір відповідальності за порушення таких вимог.

16.01.2020

14 січня 2020 року у Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний груповий захід для 35 безробітних осіб. Захід організували з метою висвітлення питання легалізації трудових відносин, дотримання законодавства про оплату праці та реалізації права на соціальних захист.

15.01.2020

Сьогодні, 13 січня 2020 року, у Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг для 19 безробітних громадян, які перебувають на обліку.

Завідувач сектору профорієнтації Ольга Підвашецька розповіла про базові правила написання резюме.

13.01.2020

З метою запобігання випадків правової незахищеності шукачів роботи, 8 січня 2020 року в Гайсинській районній філії Вінницького ОЦЗ відбулася зустріч 36 безробітних, які перебувають на обліку з спеціалістом Гайсинського місцевого центру з надання  безоплатної правової допомоги.

Розпочала захід завідувач сектору профорієнтації Ольга Підвашецька, ознайомивши присутніх з  актуальними  проблемами сучасного ринку праці та легальної зайнятості населення.

09.01.2020

Сучасні жінки відіграють вагому роль у розвитку нашої держави. Але нажаль не обминає жіноцтво й проблема безробіття.

Так,  26  грудня 2019 року  в Гайсинській районній філії Вінницького  обласного центру зайнятості провели тренінг для 13  жінок  на актуальну  тему: «Жінка і праця. Секрети поєднання сім’ї та роботи».

27.12.2019