Сьогодні, 16 листопада 2018 року до Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ на інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення завітали соціальні партнери з відділу Тульчинського бюро правової допомоги.

Так, начальник бюро Руслан Швець надав цікаву інформацію безробітним. Під час зустрічі представник бюро розповів, що таке бюро правової допомоги, про безоплатну первинну і вторинну правову допомогу, доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції, надав роз’яснення законодавства у сфері безоплатної правової допомоги.

16.11.2018

Питання масового вивільнення – це завжди серйозна проблема для роботодавців та працівників. Головне у даній ситуації оперативно та невідкладно надати необхідну допомогу та консультації.

08.11.2018

На початку листопада представники Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості взяли участь в тренінгу «Впровадження гендерних підходів на місцевому рівні».

Проблема гендерної нерівності на вітчизняному ринку праці не є виключно економічним, а скоріше соціально сконструйованим феноменом, в основі якого лежать соціальні стереотипи, засновані на уявленнях про існуюче становище чоловіків та жінок, норми їхньої поведінки, мотиви та потреби.

06.11.2018

30 жовтня 2018 року в Іллінецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг для молоді на тему: «Побудова кар’єри та професійний розвиток». Для проведення заходу запросили бізнес-тренера Сергія Ямковенко, який очолює товариство з обмеженою відповідальністю «Група МИРІВ» та є національним експертом ЮНІДО.

Завдання тренінгу – ознайомити учасників із навиками планування кар’єри, стратегіями досягнення цілей та допомогти їм у пошуку свого місця в житті.

У тренінгу взяли участь 17 молодих осіб.

31.10.2018

Днями у Вінницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості в рамках співпраці з Товариством з обмеженою відповідальністю «Група мирів», відбувся семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО на тему: «Як будувати кар’єру в сучасних умовах».

Розпочала семінар провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Анна Чорна, представивши учасникам керівника  товариства Сергія Ямковенка. У тренінгу взяли участь 15 учасників АТО.

26.10.2018

15 листопада 2018 року в інформаційному класі Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг для безробітних, де навчали навичкам впевненої комунікації задля успішного працевлаштування. Тренінг проводила психолог Тетяна Конарська.

Вона навчала шукачів роботи правильно встановлювати контакт з роботодавцем, грамотно і чітко формулювати свої вимоги та чути свого співрозмовника, активізувати процес самопізнання та самоактуалізації.

16.11.2018

6 листопада 2018 року провідний фахівець з питань зайнятості Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олеся Дячук взяла участь у семінарі «Зайнята людина – це щаслива людина, а офіційно зайнята людина – це не тільки щаслива, а й соціально захищена людина». Захід проведено в рамках виконання Плану спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення у Вінницькій області.

07.11.2018

30 жовтня 2018 року в Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар із  загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці. В заході взяли участь представник районного військового комісаріату сержант Людмила Боляновська, яка розповіла про службу за контрактом в Збройних Силах України та 20  зареєстрованих безробітних.

Людмила Жданович провідний фахівець з профорієнтації ознайомила присутніх з ситуацією на локальному ринку праці та послугами, які надає районна філія.

31.10.2018

30 жовтня 2018 року у Тростянецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся профінформаційний семінар для класних керівників на тему «Профорієнтація учнівської молоді як запорука успішного професійного майбутнього».

Провідний фахівець з питань зайнятості Тростянецької районної філії Вінницького ОЦЗ Олеся Дячук звернула увагу присутніх на важливість надання учням необхідної допомоги у професійному самовизначенні, врахування ними усіх факторів усвідомленого вибору професії.

30.10.2018

З метою активізації учнів у професійному самовизначенні Тростянецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості активно проводить профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю району.

19 жовтня проведено урок реального трудового життя для 28 учнів 8-11 класів Цибулівської СЗШ І-ІІІ ст. Провідний фахівець з питань зайнятості Олеся Дячук проінформувала присутніх про актуальні вакансії в Тростянецькому районі та найбільш затребувані професії на ринку праці України.

23.10.2018