30 листопада 2020 року фахівець Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмила Жданович провела інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для безробітних.

30.11.2020

26 листопада 2020 року в Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар на тему «Спільно допоможемо учасникам АТО/ООС».

В заході взяли участь провідний спеціаліст персоніфікованого обліку Управління праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА М. Рибак, начальник відділу комплектування - старший лейтенант В. Рузяк Томашпільського військового комісаріату, а також десять безробітних демобілізованих учасників АТО, які звернулися в службу зайнятості в період карантину.

27.11.2020
25 листопада 2020 року у Ладижинськй міській філії Вінницького обласного центру зайнятості провели вебінар для фізичних осіб-підприємців на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам». Для участі у вебінарі з використанням онлайн ресурсу Zoom були запрошені 5 роботодавців. Мета заходу - удосконалення співпраці зі службою зайнятості, підвищення зацікавленості роботодавців до співпраці, визначення переваги офіційного працевлаштування.
26.11.2020

12 листопада 2020 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного  центру  зайнятості провели семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Захід для п’яти безробітних, які перебувають на обліку, проходив за участю представників Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майора -  Володимира Дозорця та старшого інструктора відділення рекрутингу Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, сержанта – Віталія Чорного.

13.11.2020

     4 листопада  2020 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для  роботодавців на тему «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі особам з інвалідністю)». В заході  взяли участь - головний державний інспектор з питань праці у Вінницькій області Віктор Жовтяк, представники підприємств транспортної галузі та фахівці Гайсинської районної філії.

05.11.2020

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Тиврівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості долучилась до проведення акції – організувала та провела профконсультаційний захід - тренінг «Протидія торгівлі людьми» для 9 безробітних.

30.11.2020

26 листопада 2020 року в Немирівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості проведено 3 профінформаційні заходи в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства».

Мета - привернення уваги громадян до проблем подолання насильства, протидії торгівлі людьми, ризиків нелегальної трудової міграції,  підвищення обізнаності населення щодо запобігання та протидії гендерного насильства, посилення готовності протидіяти його проявам.

27.11.2020

23 листопада 2020 року у Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції». Семінар провели фахівці районної філії з метою підвищення обізнаності вразливих категорій населення щодо безпечної міграції та працевлаштування Провідний фахівець з профорієнтації Людмила Легойда ознайомила присутніх з ризиками нелегальної трудової міграції, ситуацією торгівлі людьми в Україні та світі.

23.11.2020

09 листопада 2020 року у Вінницькому міському центрі зайнятості за участю представника Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Ковиліної відбувся семінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції»

Захід відвідали громадяни, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та планують поїздку за кордон з метою працевлаштування, подорожі чи навчання.

09.11.2020

Для оптимізації процесу пошуку роботи, прискорення його результату та підвищення ефективності працевлаштування безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості, фахівці Калинівської районної філії радять використовувати резюме.

04 листопада 2020 року в Калинівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості для 5 безробітних відбувся мотиваційний тренінг - «Пишемо резюме разом», який провела завідувач сектору профорієнтації Тамара Пиндик.

04.11.2020