Нещодавно безробітні Томашпільського району стали учасниками тренінгу з протидії торгівлі людьми. Захід провели:  начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Томашпільської РДА Григорій Слободян та провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Томашпільської  районної філії Вінницького ОЦЗ Сергій Осадчий.

Учасники тренінгу під час заходу отримали інформацію про форми торгівлі людьми, методи вербування, особливості працевлаштування через фірми-посередники та контактні дані Міжнародних організацій з протидії торгівлі людьми.

17.05.2019

Легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості - є одним з ключових напрямків роботи усіх державних органів. Вирішувати цю проблему треба спільними зусиллями і тому служба зайнятості тісно співпрацює з усіма соціальними партнерами.

15.05.2019

Фахівці Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості 13 травня 2019 року провели семінар для вивільнюваних працівників Бершадського медичного коледжу.

Захід провели, щоб запобігти негативним наслідкам у трудовому колективі при вивільненні, зняти соціальну напругу та роз’яснити правові питання.

14.05.2019

В умовах сьогодення нагальним стає питання щодо забезпечення дотримання соціальних гарантій, в першу чергу, легалізації виплати заробітної плати. На жаль, сьогодні виплата нелегальної заробітної плати все більше набуває характеру соціального явища, ослаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

Так, 07 травня 2019 року у Томашпільській  районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний груповий захід для безробітних осіб.

07.05.2019

Роз'яснювальна робота, що здійснюється службою зайнятості,  завжди спрямована на підвищення рівня поінформованості громадян про зміст та механізм реалізації державної політики.

26.04.2019

З метою попередження насилля в сім’ї  16 травня 2019 р. у Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості провели  тренінг для 9 безробітних, які перебувають на обліку.

Аби сформувати навички і вміння запобігати насиллю в сім’ї та вміння домовлятися; показати можливості спілкування як засобу врегулювання конфліктів і налагодження стосунків проводяться подібні зустрічі.

17.05.2019

13 травня у Піщанській районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся профінформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість» для 19 безробітних громадян за участі  представників бюро безоплатної правової допомоги.

Основна мете семінару – розкриття перед шукачами роботи переваг легального працевлаштування.

Семінар розпочала заступник начальника відділу надання соціальних послуг Людмила Янчук. Вона надала інформацію щодо укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту при працевлаштуванні та їх правові аспекти.

15.05.2019

Томашпільською районною філією в рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України постійно проводиться робота щодо сприяння працевлаштуванню платників аліментів.

Так, 10 травня 2019 року у районній філії за участю районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області відбувся семінар для безробітних осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.

13.05.2019

З метою  інформування безробітних щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України, у філіях обласної служби зайнятості проводяться інформаційні семінари.

06.05.2019

Військова служба за контрактом в Збройних силах України - це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних.

26 квітня 2019 року в Крижопільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з підбору кандидатів для проходження служби за контрактом у Збройних Силах України за участю представника районного військового комісаріату Сергія Бесараби. У заході взяли участь 20 безробітних.

26.04.2019