Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Томашпільської філії Вінницького ОЦЗ Катерина Гончарова 26 лютого 2021 року провела профорієнтаційний захід для учнівської молоді, в якому взяло участь 12 учнів 9-А класу Комаргородської загальноосвітньої школи. Захід провів

Фахівець філії ознайомила присутніх з послугами, які надає служба зайнятості учнівській молоді, а також презентувала «Анкету старшокласника Державної служби зайнятості».

26.02.2021

В рамках співпраці Крижопільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з Крижопільським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, 24 лютого 2021 року був проведений «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для безробітних, які перебувають на обліку.

25.02.2021

23 лютого 2021 року в Крижопільській районній філії відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для зареєстрованих безробітних. На семінар була запрошена Тетяна Созінова, начальник відділу Крижопільського бюро правової допомоги.

23.02.2021

Про великі  можливості, які надає Державна служба зайнятості, розповіла вінницьким ветеранам Інна Молодченко, начальник відділу активної підтримки безробітних під час зустрічі з військовими у Veteran Hub у Вінниці, яка відбулась 18 лютого 2021 року.

Фахівець ознайомила учасників бойових дій зі шляхами працевлаштування, які надає служба. Це підготовка й написання резюме, відкриття власної справи, можливість отримати нову професію чи ваучер на навчання тощо. Акцентувала увагу і на дистанційних послугах та електронних сервісах служби зайнятості.

19.02.2021

17 лютого 2021 року фахівець Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Віктор Драча взяв участь у проведенні чергового заняття «Школа майбутнього пенсіонера», яке відбулось в Сервісному центрі Гайсинського району Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

На заході були присутні 12 безробітних громадян передпенсійного віку.

18.02.2021

Про задекларовану зайнятість та дотримання чинного законодавства у взаємовідносинах роботодавця та найманих працівників говорили на семінарі у Жмеринській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості 25 лютого 2021 року. На семінар були запрошені фізичні особи-підприємці міста та району, соціальні партнери Управління Держпраці та Державної Податкової Служби.

26.02.2021

Як би не було важко в період карантину  знайти роботу, але районна служба зайнятості всіма зусиллями намагається відшукати хоч якісь варіанти легального працевлаштування. Нажаль, спостерігаються випадки нелегальної праці та отримання заробітної плати в конвертах.

Тому, працівники Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, під час проведення інформаційного семінару для шукачів роботи, звертають особливу увагу на переваги легальної зайнятості та виплату заробітної плати працівникам не в конвертах.

25.02.2021

З метою розширення можливостей працевлаштування безробітних, фахівці Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар з орієнтації на військову службу за контрактом в Збройних Силах України за участю представників відділення рекрутингу та комплектування Немирівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

В заході, який відбувся 22 лютого 2021 року, взяли участь 10 безробітних.

23.02.2021

18 лютого 2021 року у Чечельницькій районній філії ВОЦЗ відбувалися інформаційні семінари для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України. У семінарах взяли участь військовий комісар Чечельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Сергій Паладій та інспектор відділення рекрутингу та комплектування Чечельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки сержант Юрій Мацюра.

19.02.2021

Електронні сервіси набувають все ширшого використання та мають багато переваг. Саме з метою ознайомлення щодо можливостей служби зайнятості в сучасних умовах, 17 лютого 2021 року, в Піщанської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся груповий профконсультаційний захід для 8 безробітних громадян. У заході також взяли участь представники бюро безоплатної правової допомоги.

18.02.2021