оп

Аби зорієнтувати шукачів роботи, щодо спектру послуг, які надаються службою зайнятості та її соціальними партнерами у районних філіях Вінницької обласної служби зайнятості проводять ряд інформаційних заходів.

Так, 09 липня 2019 року в Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості за участю соціальних партнерів - начальника Бершадського бюро правової допомоги Людмили Зеленюк.

11.07.2019

З метою посилення  системи попередження та реагування на насильство в сім’ї, у районних філіях  обласної служби зайнятості проводять ряд заходів для населення.

За ініціативи Гайсинської  районної філії, днями  відбулась зустріч мобільної бригади соціально-психологічної допомоги із клієнтами служби зайнятості, щодо попередження насилля.

09.07.2019

03 липня 2019 року в Піщанській районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся профінформаційний семінар для батьків на тему: «Відповідальне батьківство», у якому взяли участь 11 безробітних громадян.

До проведення семінару також долучились представники районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, безоплатної правової допомоги.

Основна мета семінару – розширити уявлення про поняття виховання та його стилі, попередження насильства та жорстокості по відношенню до дитини в сім’ї.

04.07.2019

В умовах сьогодення, як ніколи актуальним постає розгляд проблематики працевлаштування молоді в Україні.

Так, нещодавно у Вінницькій районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся тренінг для молоді. Провела захід тренер-психолог Людмила Євсєєва, на якому були присутні 16 осіб з числа безробітних.

Мета тренінгу: пізнання себе та свого місця в житті, складання власного плану та вироблення стратегії щодо побудови кар’єри.

03.07.2019

З метою прискореного працевлаштування демобілізованих учасників антитерористичної операції, днями, директор Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Віталій Руденко провів інформаційний семінар  для атовців, які звернулись до служби зайнятості. В заході взяли участь 8 учасників АТО.

02.07.2019

В межах Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України Тиврівською районною філією проводиться робота у напрямку сприяння працевлаштуванню осіб – платників аліментів.

09 липня 2019 року районною філією спільно із Тиврівським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проведено семінар для безробітних осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.

10.07.2019

У Гайсинській районній філії Вінницького ОЦЗ проведений черговий профінформаційний семінар «Легальна зайнятість», який відбувся за участю директора районної філії – Анатолія Юрченка та інспектора праці Головного управління Держпраці у Вінницькій області Ніни Кацан.

05.07.2019

З метою підвищення обізнаності безробітних щодо правил оформлення трудових відносин з працівником та переваг легальної зайнятості, 2 липня 2019 року в Ладижинській міській філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

На захід запрошено Головного державного інспектора Управління Держпраці у Вінницькій області Віктора Жовтяка.

Фахівці Ладижинської філії  ознайомили учасників із переліком соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, гендерними аспектами на ринку праці.

03.07.2019

У рамках реалізації соціального проекту «Школа відповідального батьківства»  1 липня 2019 у Ладижинській міській філії Вінницького ОЦЗ відбувся семінар-тренінг, в якому взяли участь 12 безробітних осіб.

Захід проводив тренер, заступник голови громадської організації «Філософія Серця» Олександр Кожуховський.

Метою проекту є становленню батьківської компетентності та формування вмінь і навичок щодо конструктивної взаємодії з дітьми у сім`ї.

02.07.2019

Молодь є найактивнішою частиною працездатного населення. Як свідчить статистика, серед безробітних, які перебувають на обліку в Калинівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості, третина – молодь до 35 років, які потребують допомоги у працевлаштуванні.

Забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді на сьогодні виступає одним із пріоритетних завдань діяльності служби зайнятості. Так, 26 червня 2019 року в Калинівській районній філії відбувся мотиваційний тренінг для 12 безробітних на тему: «Я знайду роботу!».

27.06.2019