Аби ознайомити людей із спільним проєктом Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку» щодо створення  Сімейних молочних ферм, в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості 23 вересня 2020 року відбувся семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес». На семінар були запрошені 9 безробітних, які перебувають на обліку в Гайсинській районній філії та можуть бути потенційними учасниками проєкту.

24.09.2020

З 2017 року на теренах нашої країни успішно розвивається потужний проєкт з розвитку молочного тваринництва на селі. Проєкт реалізується Кластером “Натуральне молоко”, за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”  та має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості в Україні. Проєкт спрямований на розвиток молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм.

24.09.2020

В рамках співпраці Державної служби зайнятості з Державною службою України з питань праці 22 вересня 2020 року в Чечельницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі особам з інвалідністю)».

23.09.2020

З метою популяризації проєкту  «Створення Сімейних молочних ферм», який направлений на розвиток дрібного та середнього фермерства, фахівцями Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  проводиться широка інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення територіальних громад  Шаргородщини.

Так, 17 вересня 2020 року в районній філії відбулась зустріч представника проєкту Віталія Гринькевича з зацікавленими особами,  представниками восьми родин.

18.09.2020

Днями в Ладижинській міській філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних та шукачів роботи на тему: «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» за участю Віталія Гулика, представника проєкту  «Посилене партнерство для сталого розвитку»  щодо створення  Сімейних молочних ферм.

Мета  – ознайомлення учасників семінару з умовами, вимогами та фінансуванням проєкту державної підтримки тваринництва, моделями розвитку молочних ферм, рекомендаціями родинам щодо створення та розвитку сімейного бізнесу.

17.09.2020

В рамках співпраці Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з Теплицьким військовим комісаріатом 24 вересня 2020 року,  відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Участь у заході взяли  представники військкомату  та 10 безробітних громадян, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Мета семінару - підвищення престижу військової служби, заохочення безробітних до проходження військової служби за контрактом, розгляд підписання контракту зі ЗСУ як альтернативу працевлаштуванню.

24.09.2020

З метою поінформованості, підтримки та допомоги в розв'язанні проблем такої соціально уразливої категорії, як демобілізовані військовослужбовці - учасники антитерористичної операції, 23 вересня в Шаргородській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості був проведений інформаційний семінар на тему «Спільно допоможемо учасникам АТО/ООС»

24.09.2020

У рамках спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», на Вінниччині розпочинає роботу проєкт щодо створення Сімейних молочних ферм. Дана ініціатива сприяє активізації розвитку молочного тваринництва, місцевих молокозаводів, сіл та ОТГ у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей.

22.09.2020

На Вінниччині зараз активно впроваджується проект по створенню сімейних молочних ферм, який має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України. Служба зайнятості долучається до впровадження проекту – у центрах зайнятості проводять семінари для безробітних, де орієнтують на створення сімейних молочних ферм.

18.09.2020

В рамках співпраці Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з Липовецьким районним військовим комісаріатом 16 вересня 2020 року відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України».

В заході взяли участь 16 безробітних, з них 3 особи - учасники АТО, які перебувають на обліку в районній філії.

Розпочала захід заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Каленюк, яка розповіла про стан ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості.

17.09.2020