19 вересня 2018 року в Крижопільській районній філії Вінницького ОЦЗ представник ТОВ «Група «Мирів» Сергій Ямковенко та фахівець з питань зайнятості Володимир Дишкант провели тренінги для демобілізованих учасників АТО та осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку як безробітні.

19.09.2018

Нещодавно у Вінницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для безробітних, які перебувають на обліку в районній філії.

Йшлося про стан ринку праці в районі та послуги, які надає служба зайнятості.

18.09.2018

Фахівці  Бершадської районної філії  Вінницького обласного центру зайнятості 12 вересня 2018 року провели семінар з вивільнюваними працівниками комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам при вивільненні у трудовому колективі, знятті соціальної напруги та роз’ясненні правових питань.

13.09.2018

10 вересня 2018 року в Піщанській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи на тему: «Використання джерел інформації про роботу».

До участі у семінару був запрошений представник Піщанського бюро правової допомоги.   

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Людмила Янчук, ознайомила присутніх з  українськими та міжнародними сайтами з пошуку роботи.

11.09.2018

З метою інформування та професійної адаптації військовослужбовців  та учасників АТО, зареєстрованих в Могилів-Подільській філії Вінницького ОЦЗ як безробітні,  06 вересня 2018 року  відбувся тренінг для  учасників АТО та членів їх сімей.

В заході  взяли  участь 15 безробітних.            

07.09.2018

19 вересня 2018 року  у Чечельницькій  районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся семінар для працівників закладів освіти Чечельницького району. На захід були запрошені шкільні психологи та соціальні педагоги.

Провідний фахівець Алла Овчар ознайомила присутніх з умовами успішного вибору професії та акцентувала увагу на важливості виваженої психологічної  допомоги в професійному самовизначенні дитини, адже професійна орієнтація учнів  уже починається з 8 класу.       

19.09.2018

13 вересня 2018 року у Вінницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості перший заступник начальника Вінницького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Тетяна Свиридович провела інформаційний семінар для трудового колективу Вінницької районної філії Вінницького ОЦЗ.  

Фахівець звернула увагу присутніх на зміни в пенсійному законодавстві, збільшення вимог до страхового стажу. Роз'яснила переваги електронного пенсійного посвідчення, порядок його отримання.

14.09.2018

Сьогодні, 11 вересня  2018 року у Чечельницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для молодих людей, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

У ході семінару розглядались питання мотивації до праці молоді.

11.09.2018

У Жмеринській міськрайонній філії 7 вересня 2018 року відбувся інформаційний семінар для безробітних громадян, які звернулися до центру зайнятості в пошуку роботи.

На семінар запросили представника управління соціального захисту населення Жмеринської РДА, головного спеціаліста відділу призначень державних соціальних доромог та житлових субсидій Інну Жарук, яка розповіла громадянам про порядок призначення житлових субсидій для населення.

10.09.2018

Днями в Немирівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості ТОВ «Група «Мирів», яке здійснює свою діяльність у сфері інформаційно- консультаційних послуг, провели тренінг для 12 демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку як безробітні.

Серед гостей тренінгу були представники управління соціального захисту Немирівської райдержадміністрації. Немирівського бюро безоплатної правової допомоги.

07.09.2018