З 18 березня 2020 року усі центри зайнятості Вінницької області обслуговують клієнтів без особистого контакту. Але це не означає, що робота зупинилась.

Сьогодні, 30 березня 2020 року директор Чернівецької районної філії Вінницького ОЦЗ Оксана Погорілко провела онлайн-семінар з вивільнюваними медичними працівниками Чернівецької районної лікарні.

Оксана Погорілко детально розповіла про роботу служби зайнятості в умовах карантину та надзвичайної ситуації, а також про стан ринку праці в регіоні.

30.03.2020

Сучасний темп життя впливає на всі сфери людської діяльності. Звичайно, що це відображається і в особливостях сучасного пошуку роботи. Саме тому Гайсинська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості  запровадила щотижневу практику проведення тренінгів  «Підготовка резюме», щоб безробітні громадяни з будь-якою освітою могли не лише ознайомитися з цим поняттям, але й навчилися його практично використовувати.

12.03.2020

В рамках роз’яснювальної роботи щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, нещодавно  фахівці Хмільницької міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості  провели семінар на тему: «Презентація послуг служби зайнятості та легалізація трудових відносин». У заході взяли участь представники 6 підприємств, які працюють у сфері будівництва.

10.03.2020

Сонячні промені все наполегливіше пробиваються до землі, проганяючи  щоправда зовсім не зимовий холод…Однак ніжні пахощі, весняне дихання природи радують нашу душу та наповнюють все навкруги ще й передсвятковим настроєм.

06.03.2020

Одним із напрямів діяльності Літинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців, спрямованої на запобігання тіньової зайнятості населення.

З цією метою, 3 березня 2020 року в Літинській районній філії відбулась зустріч з роботодавцями  з питань  легалізації зайнятості за участю представника Управління соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації.

04.03.2020

Одним із напрямків діяльності Державної служби зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи незайнятим громадянам з метою забезпечення їх зайнятості. У разі неможливості знайти роботу за фахом, освітою – започаткування власної справи є найкращим засобом реалізувати себе.

12 березня 2020 року у Тиврівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» для 16 безробітних осіб.

13.03.2020

04 березня 2020 року у Вінницькій районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся профконсультаційний груповий захід для безробітних та шукачів роботи з інвалідністю. Йшлося про можливість участі у соціальному проєкті «Ти можеш усе! Можливості безмежні!». Усі бажаючі особи з інвалідністю можуть безоплатно навчатись на онлайн-курсах та по закінченню навчання взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.

06.03.2020

 Одним із важливих пріоритетів діяльності служби зайнятості є ефективна співпраця із роботодавцями. Залученню роботодавців до співпраці передує активна роз’яснювальна робота щодо можливостей задоволення потреб роботодавців у персоналі та соціальної значимості діяльності служби зайнятості.

Результативною формою отримання інформації про стан підприємств та визначення форм подальшої співпраці з ними є проведення активних заходів у вигляді семінарів та тренінгів.

06.03.2020

Саме з такою назвою напередодні 8  Березня  пройшов тренінг для жінок, які перебувають на обліку як шукачі роботи у Чечельницькій районній філії Вінницького ОЦЗ.

Жінка не тільки виступає активною учасницею суспільних процесів, займається підприємницькою діяльністю, а й виконує  важливі функції материнства, виховує підростаюче покоління. 

05.03.2020

Тиврівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості проводить активну роботу щодо працевлаштування людей з інвалідністю, які перебувають на обліку, з метою пошуку роботи. Протягом 2019 року проводилися профінформаційні та профконсультаційні заходи для людей вищевказаної категорії, з метою поінформованості щодо умови пошуку роботи, соціалізації та адаптації. За минулий період близько 85 людей були охоплені вищезазначеними послугами, 16 % людей з інвалідністю було працевлаштовано за направленням районної філії.

04.03.2020