З початку року, на замовлення роботодавців, 1097 безробітних проходили професійне навчання за направленням Вінницької обласної служби зайнятості. З них 396 осіб - навчалися у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.

25.05.2022

Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування з подальшим їх працевлаштуванням

17.01.2022

Оновлений перелік закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання на 2022 рік у Вінницькій області

13.01.2022

В рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти 22 листопада 2021 року фахівці Літинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості організувала онлайн-зустріч зареєстрованих безробітних з представниками Полтавського ЦПТО.

Учасники мали змогу взяти участь у віртуальній екскурсії: «Вас вітає Полтавський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» та отримати детальну інформацію щодо напрямків професійного навчання, кваліфіковану професійну консультацію та здійснити власну профорієнтацію.

24.11.2021

Кінцева мета, якій підпорядковані всі складові системи професійного навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, є сприяння працевлаштуванню безробітних громадян.

Відповідно до потреб ринку праці Оратівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості організовує професійне навчання безробітних під замовлення роботодавців.

22.04.2021

Однією з послуг, які пропонує служба зайнятості зареєстрованим безробітним – це можливість набути чи змінити професію, підвищити свій кваліфікаційний рівень шляхом професійного навчання

21.01.2022

П’ятеро безробітних вінничанок долучилися до майстер-класу з пошиття еко-сумки – шопера, який відбувся 24 листопада 2021 року онлайн у Полтавському ЦПТО.

Учасники заходу дізналися про покрокову технологію виготовлення господарської сумки для власних потреб з екологічно чистого матеріалу.

Така сумка з легкістю замінить поліетиленові пакети та буде слугувати набагато довше в домашньому господарстві. А все, що зроблено своїми руками, приносить ще й задоволення!

 

25.11.2021

Сьогодні роботодавці звертаються до центру зайнятості за кваліфікованими працівниками, які володіють сучасними технологіями. Професійне навчання безробітних – це саме та соціальна послуга, яка є ефективним інструментом реагування на потреби ринку праці. Вінницький міський центр зайнятості системно забезпечує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних вінничан. Нині ринок праці вимагає від кандидатів на роботу конкурентоспроможних знань та навиків, наполегливості та бажання працювати.

17.11.2021

Вже не перший рік Липовецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості активно співпрацює з Сумським центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

11.03.2021