До уваги керівників закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання (далі - заклад освіти), які надають освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) послуги з проживання зареєстрованих безробітних у період навчання!
27.11.2019

Обслуговування парових та водогрійних котлів, які працюють на твердому паливі здійснюють робітники за професією «Машиніст (кочегар) котельні». Ця професія є вельми затребуваною на ринку праці нашого району.

16.08.2019

Підвищення конкурентоспроможності  громадян на ринку праці будується на місцевому економічному підґрунті і є одним із основних напрямів діяльності служби зайнятості.

24.05.2019

Сьогодні, 05 квітня 2019 року, відбулось підписання Угоди про співпрацю між Вінницьким національним технічним університетом та Вінницьким обласним центром зайнятості.

Сторони представляли директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська та ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко.

05.04.2019

Орієнтовний перелік професій для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних в II - му кварталі 2019 року

02.04.2019

З метою підвищення якості професійного навчання безробітних, Вінницький обласний центр зайнятості у відповідності  до п.

01.11.2019

17 травня 2019 року директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська взяла участь у круглому столі в рамках проведення науково-практичної конференції «Наука, освіта, суспільство: реалії, виклики, перспективи», яка проходила у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

            «Якого фахівця потребує ринок праці України та регіону?» - тема, на яку виступила Г. Скоковська.

17.05.2019

В Україні з кожним роком дедалі більшої популярності набувають робітничі професії - слюсарі, кухарі, швачки, перукарі, водії, зварювальники, маляри тощо. Робітник з інструментом користується неабиякою популярністю, і відповідно заробітна плата такого робітника вища від середньої.

04.04.2019

Однією із перспективних і привабливих форм підвищення кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування на робочому місці. Для роботодавця – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими кадрами, а для безробітного – можливість відновлення своїх трудових навичок, адаптація до нових умов та ефективного працевлаштування.

27.03.2019