Професія "Електромонтер" по предмету праці відноситься до типу - "людина-техніка"; за характером праці є професією виконавського класу.

Кожна праця дисциплінує, але водночас вона і є найголовнішим надбанням життя. Професія «Електромонтер» передбачає підвищений ризик, бо з електроенергією не жартують, а також уважність, пильність, сприйняття багатьох речей на дотик, слух, зір. Тому під час роботи постійно потрібно координувати увагу, зосереджуватися, бути точним у рухах, мати хороший фізичний стан.

26.11.2018

Одяг є предметом першої необхідності. Процес створення одягу дуже різноплановий. Дизайнери і модельєри – конструктори створюють нові моделі, розробляють лекала викройок. Закрійники розкроюють тканину, швеї виконують усі операції з пошиття. 

Закрійники працюють в ательє, на швейних фабриках. Вони знімають мірки із замовників, будують за цими мірками креслення і виготовляють шаблони. Потім розкладають шаблони на тканині та обводять їх крейдою. Після цього розкроюють тканину вручну.

26.04.2018

Професія водія нині є однією з найзатребуваніших в багатьох країнах. Розвиток транспортної інфраструктури підвищує вимоги до водіїв, їх професійних якостей. Вибір цієї професії передбачає не тільки готовність проводити за кермом транспортного засобу багато годин, а й наявність деяких професійних якостей, які допоможуть стати майстром своєї справи.

13.03.2018

З початку року до центрів зайнятості області роботодавці подали 17,5 тис. вакансій. Кожна друга вакансія пропонується у сільському, лісовому та рибному господарстві, 17% - на підприємствах та установах переробної промисловості, 10% - в оптовій та роздрібній торгівлі, 5% - у транспорті, 4% - у будівництві.

«Найбільший попит спостерігається на кваліфікованих робітників – це електрогазозварники, швачки, електромонтери, слюсарі, водії, токарі, бетонярі, муляри, в’язальники схемних джгутів, кабелів та шнурів тощо», - розповіла директор обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

05.06.2018

Такі фахівці потрібні для різних видів виробництва, тому що це вузька спеціалізація слюсарів, підготовка та навчання яких ведеться саме для тієї галузі, де вони будуть працювати. Слюсар-ремонтник займається ремонтом, монтажем, налагодженням, регулюванням та діагностуванням механізмів.

26.04.2018

Станом на 20 лютого 2018 року в базі даних зареєстровано 1044 актуальних вакансії. Пропонуємо Топ-10 найзатребуваніших професій області.

Найбільш гостро роботодавці відчувають потребу у водіях, таких вакансій нараховується 103. Їм пропонують до 10 тис. заробітної плати.

На Вінниччині не вистачає лікарів. До центрів зайнятості подали більше 50 таких вакансій, дохід пропонують від «мінімалки» до 6 тис. грн..

20.02.2018