З роками необхідні навички для роботи змінюються. Тому, щоб стати затребуваним фахівцем, свої знання та вміння треба вдосконалювати.

04.12.2023

Заробітна плата у вакансіях коливається від 6700 до 20500 грн.

19.07.2023

Найбільший попит роботодавців Вінниччини спостерігається на водіїв, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, дорожніх робітників, токарів.

31.05.2022

На передодні доблесного та мужнього свята – Дня Збройних сил України, що відзначається 6 грудня, познайомимось з такою важливою професією, як «військовослужбовець».

Отож, професія військового: що може бути більш почесним і необхідним, ніж захищати свою країну? У всі часи військова служба була справою честі, школою мужності і самовідданості, а до професії військового завжди ставилися з особливою шаною і повагою. «Військова виправка», «офіцерська честь», «солдатська доблесть» – це далеко не повний список того, заради чого молоді люди обирають дану професію.

04.12.2020

Сьогодні, 8 жовтня – День юриста! Тож хто ж він такий та чим займається, давайте розберемось.

Юрист - це професіонал, який стоїть на сторожі закону. Відмінно розбираючись в правової документації, він захищає інтереси громадян, які звернулися до нього за допомогою. Звичайно, так звучить тільки саме загальне визначення.

Історія професії:

08.10.2020

За прогнозами аналітиків, в найближчі десять років штучний інтелект може призвести до втрати 300 мільйонів робочих місць в усьому світі.

04.08.2023

Пропонуємо вам ознайомитись з переліком найбільш затребуваних та високооплачуваних вакансій липня.

07.07.2023

В умовах карантину людина обмежена у діях, до яких вона звикла у повсякденному житті. Пандемія коронавірусу боляче вдарила по фінансовому стану українців. Одні втратили роботу, іншим скоротили зарплату, підприємці працюють у мінус. Щоб втриматись на плаву в нелегкий час, варто трансформувати свою діяльність в онлайн-формат або ж знайти актуальне для карантину заняття. Для легких пошуків пропонуємо підбірку таких професій.

13.01.2021

25 жовтня в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника. В цей день вітають не тільки працівників дорожньо-транспортної галузі, а й любителів автомобілістів.

Робота водія нелегка. Вона полягає в експлуатації автомобіля, умінні стежити за станом транспортного засобу, нести відповідальність за безпеку дорожнього руху. Для цього необхідні знання правил дорожнього руху і наявність прав потрібної категорії, досвід водіння і певні особисті якості, такі як гарний зір, уміння концентрувати увагу, негайно реагувати в непередбачуваних ситуаціях тощо.

23.10.2020

З року в рік, в третю суботу вересня в Україні своє професійне свято відзначають фармацевти. Цьогоріч це 19 вересня.

День фармацевтичного працівника започатковано ще в 1999 році Указом Президента України. На сьогодні у фармацевтичній галузі України працюють понад 350 тисяч фармацевтів. Адже фармація є однією з найважливіших складових охорони здоров’я.

Фармацевт - це фахівець в області лікарських препаратів, який відмінно розбирається в їхніх складах, сфері та особливостях застосування, правилах організації зберігання, відпустку та реалізації.

18.09.2020