Найбільший попит роботодавців Вінниччини спостерігається на водіїв, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, дорожніх робітників, токарів.

31.05.2022

На передодні доблесного та мужнього свята – Дня Збройних сил України, що відзначається 6 грудня, познайомимось з такою важливою професією, як «військовослужбовець».

Отож, професія військового: що може бути більш почесним і необхідним, ніж захищати свою країну? У всі часи військова служба була справою честі, школою мужності і самовідданості, а до професії військового завжди ставилися з особливою шаною і повагою. «Військова виправка», «офіцерська честь», «солдатська доблесть» – це далеко не повний список того, заради чого молоді люди обирають дану професію.

04.12.2020

Сьогодні, 8 жовтня – День юриста! Тож хто ж він такий та чим займається, давайте розберемось.

Юрист - це професіонал, який стоїть на сторожі закону. Відмінно розбираючись в правової документації, він захищає інтереси громадян, які звернулися до нього за допомогою. Звичайно, так звучить тільки саме загальне визначення.

Історія професії:

08.10.2020

16 липня своє професійне свято відзначають люди, які в своїй трудовій діяльності чітко слідують основним положенням «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Багато хто вважає роботу бухгалтера рутинною і нудною. Суцільні цифри, постійно повторювані операції, відсутність творчості. Але ставши практикуючим бухгалтером ваша думка може кардинально змінитися!

Отже, в роботі практикуючих бухгалтерів є безліч плюсів:

16.07.2020

В умовах карантину людина обмежена у діях, до яких вона звикла у повсякденному житті. Пандемія коронавірусу боляче вдарила по фінансовому стану українців. Одні втратили роботу, іншим скоротили зарплату, підприємці працюють у мінус. Щоб втриматись на плаву в нелегкий час, варто трансформувати свою діяльність в онлайн-формат або ж знайти актуальне для карантину заняття. Для легких пошуків пропонуємо підбірку таких професій.

13.01.2021

25 жовтня в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника. В цей день вітають не тільки працівників дорожньо-транспортної галузі, а й любителів автомобілістів.

Робота водія нелегка. Вона полягає в експлуатації автомобіля, умінні стежити за станом транспортного засобу, нести відповідальність за безпеку дорожнього руху. Для цього необхідні знання правил дорожнього руху і наявність прав потрібної категорії, досвід водіння і певні особисті якості, такі як гарний зір, уміння концентрувати увагу, негайно реагувати в непередбачуваних ситуаціях тощо.

23.10.2020

З року в рік, в третю суботу вересня в Україні своє професійне свято відзначають фармацевти. Цьогоріч це 19 вересня.

День фармацевтичного працівника започатковано ще в 1999 році Указом Президента України. На сьогодні у фармацевтичній галузі України працюють понад 350 тисяч фармацевтів. Адже фармація є однією з найважливіших складових охорони здоров’я.

Фармацевт - це фахівець в області лікарських препаратів, який відмінно розбирається в їхніх складах, сфері та особливостях застосування, правилах організації зберігання, відпустку та реалізації.

18.09.2020

Нагадаємо вінничанам, які ще не визначилися з майбутньою професією чи навчальним закладом, що якісну професійно – технічну освіту можна отримати (на базі 9 і 11 класів) у 8 професійно – технічних навчальних закладах міста Вінниці.

До прикладу, Державний навчальний заклад "Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці готує робітничі кадри орієнтуючись на потреби ринку праці і готує спеціалістів, які забезпечуються по завершенні навчання роботою.

22.06.2020

4 квітня фахівці, причетні до веб-розробки відзначають своє професійне свято — день веб-майстра.

Дата, до речі, обрана не випадкова, як ви вже напевно помітили, - 4 квітня (4.04) схоже на 404 помилку, саме на її честь вибрана ця дата.

Професія доволі нова, але настільки важлива для сучасного світу, що важко переоцінити роботу веб-майстра. Використовуючи новітні тенденції загальнокультурного простору необхідно зауважити, що ці професіонали привнесли в нашу реальність особливий відтінок та колорит.

03.04.2020