5 грудня своє професійне свято відзначають працівники статистики України. Така дата для свята вибрана не випадково. Адже саме 5 грудня 2001 року стартував перший Всеукраїнський перепис населення. Цифри, таблиці та відсотки — це товариші статиста.

Фахівці статистики обробляють величезну кількість даних, збирають інформацію, аналізують, записують, підсумовують…

Саме вони знають, скільки у нас в країні агрономів, шахтарів, пенсіонерів, студентів, працездатного населення, річок, озер, селищ, міст. Загалом, всі цифри — під контролем.

05.12.2019

Залізничник — людина, чиєю сферою професійної діяльності є залізничний транспорт.

Машиніст локомотива, колійний обхідник, черговий по станції, електромеханік СЦБ, поїзний диспетчер — всі вони залізничники.

Професійне свято — День залізничника, в Україні святкується щорічно 4 листопада.

04.11.2019

Сьогодні, день комп’ютерника і програміста - неофіційне свято програмістів. Найчастіше слово «програмування» і все, з ним пов’язане, асоціюється у звичайної людини тільки з персональним комп’ютером, проте це не так. Практично кожен електронний пристрій - від пульта дистанційного керування до складних промислових верстатів з програмним управлінням - свого часу пройшли через руки фахівців з програмування.

13.09.2019

Протягом січня-липня 2019 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулися за сприянням у пошуку працівників 5774 роботодавців, які подали більше як 29 тис. вакансій.

Станом на 01 серпня 2019 року роботодавці найчастіше шукали таких фахівців:

Перше місце рейтингу традиційно займають водії. У базі даних налічувалося 163 вакансії для водіїв різних класів.

Друге місце - продавці продовольчих та непродовольчих товарів. Таких вакансій нарахували 117.

«Бронзу» отримують кухарі, 66 вакансій.

05.08.2019

 1 місце:

інженери та архітектори За будь-якого уряду чи економічної ситуації у великих містах будівництво не припиняється ні на мить, а це свідчить про високий попит на талановитих архітекторів. Разом з тим іноземні інвестори завжди «винюхують» та вишукують обдарованих інженерів, і за щастя, коли ці спеціалісти все ж залишаються на території України.

 2 місце:

08.07.2019

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікацій. Саме медіа-мовники допомагають нам вчасно дізнаватися, чим живе світ.

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку України.

В цей день  ми можемо відзначити нелегку працю тих, кого ми ніколи не чуємо в ефірі, не бачимо в кадрі: операторів, монтажерів, звукооператорів, інженерів – всіх тих, хто допомагає створювати гарні якісні сюжети та доносити їх до нас.

Одним із яскравих представників  медіа-простору  є журналісти. Тож розглянемо «плюси» та  «мінуси» цієї професії.

15.11.2019

Запитайте у будь-якого батька, що він вважає найважливішим елементом навчання своєї дитини, і він напевно відповість: гарні вчителі. Тільки під умілим керівництвом хороших вчителів учні можуть ефективно використовувати нові технології та нові знання, які стрімко розвиваються і стають пріоритетними в навчальному процесі.

День учителя – святкують 5 жовтня, це професійне свято всіх працівників сфери освіти - був заснований в 1994 році.

07.10.2019

Кранівники, монтажники, муляри й архітектори, Всі, для кого будівництво – рідний дім, виконроби, плиточники та штукатури традиційно у другу неділю серпня відзначають своє професійно свято.

В Україні свято - День будівельника було встановлено 22 липня 1993 року Указом Президента України.

Будівельник — фахівець, який займається зведенням найрізноманітніших інженерних конструкцій: будинків, мостів, доріг чи залізничних колій. Практично всі, що ми бачимо навколо, будівельники перенесли з креслень в реальність.

12.08.2019

Що ми знаємо про бухгалтерів? Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цим нелегким трудом.Сьогодні, 16 липня - День бухгалтера України.

16.07.2019

Важко уявити наше життя без медицини. Будь-яка людина, незалежно від статі і віку прагне бути здоровою, прожити активне життя. І немає в світі більш відповідальної професії, ніж лікар. І немає жодної людини, яка хоча б раз в житті не зверталася за допомогою до лікарів.

Лікар – найвідповідальніша професія в світі. Адже їм довіряють найцінніше – життя та здоров’я.

Кожного дня лікарі рятують мільйони життів.

18.06.2019