25 жовтня в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника. В цей день вітають не тільки працівників дорожньо-транспортної галузі, а й любителів автомобілістів.

Робота водія нелегка. Вона полягає в експлуатації автомобіля, умінні стежити за станом транспортного засобу, нести відповідальність за безпеку дорожнього руху. Для цього необхідні знання правил дорожнього руху і наявність прав потрібної категорії, досвід водіння і певні особисті якості, такі як гарний зір, уміння концентрувати увагу, негайно реагувати в непередбачуваних ситуаціях тощо.

23.10.2020

З року в рік, в третю суботу вересня в Україні своє професійне свято відзначають фармацевти. Цьогоріч це 19 вересня.

День фармацевтичного працівника започатковано ще в 1999 році Указом Президента України. На сьогодні у фармацевтичній галузі України працюють понад 350 тисяч фармацевтів. Адже фармація є однією з найважливіших складових охорони здоров’я.

Фармацевт - це фахівець в області лікарських препаратів, який відмінно розбирається в їхніх складах, сфері та особливостях застосування, правилах організації зберігання, відпустку та реалізації.

18.09.2020

Нагадаємо вінничанам, які ще не визначилися з майбутньою професією чи навчальним закладом, що якісну професійно – технічну освіту можна отримати (на базі 9 і 11 класів) у 8 професійно – технічних навчальних закладах міста Вінниці.

До прикладу, Державний навчальний заклад "Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці готує робітничі кадри орієнтуючись на потреби ринку праці і готує спеціалістів, які забезпечуються по завершенні навчання роботою.

22.06.2020

4 квітня фахівці, причетні до веб-розробки відзначають своє професійне свято — день веб-майстра.

Дата, до речі, обрана не випадкова, як ви вже напевно помітили, - 4 квітня (4.04) схоже на 404 помилку, саме на її честь вибрана ця дата.

Професія доволі нова, але настільки важлива для сучасного світу, що важко переоцінити роботу веб-майстра. Використовуючи новітні тенденції загальнокультурного простору необхідно зауважити, що ці професіонали привнесли в нашу реальність особливий відтінок та колорит.

03.04.2020

31 січня своє професійне свято відзначають ювеліри – люди з золотими руками та діамантовим сяйвом в очах. Однак, у професії ювеліра – не до жартів. Ці талановиті майстри створюють шедеври, які заслуговують на шанобливе відношення. Лише уявіть – зі шматка необробленого металу каміння виходять абсолютно дивні витвори мистецтва. І це не дивлячись на те, що в світі існує всього 8 дорогоцінних металів: золото, срібло, платина, паладій, родій, рутеній, іридій і осмій.

27.01.2020

Сьогодні, 8 жовтня – День юриста! Тож хто ж він такий та чим займається, давайте розберемось.

Юрист - це професіонал, який стоїть на сторожі закону. Відмінно розбираючись в правової документації, він захищає інтереси громадян, які звернулися до нього за допомогою. Звичайно, так звучить тільки саме загальне визначення.

Історія професії:

08.10.2020

16 липня своє професійне свято відзначають люди, які в своїй трудовій діяльності чітко слідують основним положенням «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Багато хто вважає роботу бухгалтера рутинною і нудною. Суцільні цифри, постійно повторювані операції, відсутність творчості. Але ставши практикуючим бухгалтером ваша думка може кардинально змінитися!

Отже, в роботі практикуючих бухгалтерів є безліч плюсів:

16.07.2020

Барометр професії

26.02.2020

5 грудня своє професійне свято відзначають працівники статистики України. Така дата для свята вибрана не випадково. Адже саме 5 грудня 2001 року стартував перший Всеукраїнський перепис населення. Цифри, таблиці та відсотки — це товариші статиста.

Фахівці статистики обробляють величезну кількість даних, збирають інформацію, аналізують, записують, підсумовують…

Саме вони знають, скільки у нас в країні агрономів, шахтарів, пенсіонерів, студентів, працездатного населення, річок, озер, селищ, міст. Загалом, всі цифри — під контролем.

05.12.2019