Дорогі чоловіки, колеги!

У величне свято Покрови Пресвятої Богородиці сердечно вітаю з Днем захисника та захисниць України, з Днем українського козацтва!

У цей день, ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під свою опіку всіх захисників України та подарувати їм міцне здоров’я, щасливу долю, добробут та процвітання.

Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини.

Бажаю всім любові, радості, чудового настрою та мирного неба!

 

13.10.2021

За ініціативи Могилів-Подільської районної державної адміністрації 12 жовтня 2021 року в приміщенні Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу відбулося засідання круглого столу з питання відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

13.10.2021

12 жовтня 2021 року директор Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмила Мельник з робочим візитом відвідала Брацлавську об’єднану територіальну громаду.

У Брацлавській селищній раді Л. Мельник інформувала про послуги служби зайнятості, в тому числі щодо порядку реєстрації безробітних, пошуку роботи, резервування часу спеціалістів через сервіс «Електронна черга».

13.10.2021

З метою розширення можливостей працевлаштування безробітних, фахівці Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості 12 жовтня 2021 року організували та провели міні-ярмарок для укомплектування перспективних вакансій у магазин «Грош» в смт.Брацлаві (мережа магазинів ТОВ НВП «АРГОН»). Пропонувались вакансії заступника керівника магазину, продавця-консультанта, приймальника товару.

13.10.2021

Тульчинська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості проводить професійне навчання безробітних відповідно до потреб місцевого ринку праці та з урахуванням конкретної потреби в персоналі певного роботодавця. Відповідно до замовлення роботодавця та на підставі договору, за рахунок коштів Фонду, служба зайнятості організовує підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації громадян за затребуваними професіями.

13.10.2021

Фахівці сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості 07 жовтня 2021 року відвідали фізичну особу - підприємця Валентину Барабащук. Підприємиця розпочала свою діяльність на початку поточного року, відкривши аптеку у с. Ольгопіль.

11.10.2021