У рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку» на Вінниччині розпочинає роботу проект щодо створення сімейних молочних ферм.

Вінницька обласна служба зайнятості долучається до участі в проекті, який сприяє активізації розвитку молочного тваринництва, місцевих молокозаводів, сіл та ОТГ у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей.

12.08.2020

07 серпня 2020 року Вінницький обласний центр зайнятості повідомляв про повернення  до звичного режиму роботи окремих філій.

З урахуванням протоколу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07 серпня 2020 року №16, з 10 серпня 2020 року особистий прийом клієнтів державної служби зайнятості  проводиться в усіх центрах зайнятості області без виключення.

10.08.2020

Обласна служба зайнятості частково повертається до звичного режиму роботи. Ми готові до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості з дотриманням усіх санітарних норм.

Вінницька область знаходиться у «жовтій» та «зеленій» зонах рівня епідемічної небезпеки. Про це йдеться в постанові уряду від 22 липня №641.

07.08.2020

Вінницький міський центр зайнятості з 10 серпня 2020 року відновив особистий прийом громадян у звичному режимі та  продовжує підбирати роботодавцям міста кваліфікований персонал, а безробітним вінничанам, які зверталися до служби зайнятості, бажану підходящу роботу.

У серпні поступово відновлюється робота підприємств та організацій Вінниці і як наслідок, зростає кількість поданих роботодавцями актуальних вакансій та зменшується кількість зареєстрованих безробітних.

12.08.2020

Одне з найбільших підприємств Томашпільського району ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» звернулося до районної філії Вінницького ОЦЗ за допомогою в укомплектуванні вакансії секретар керівника.

Розпочалась робота: рекрутер філії - провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Людмила опрацьовувала резюме кандидатів. Розглядались кандидатури тих, хто перебувають на обліку у службі зайнятості, шукали і серед тих, хто не зареєстрований у службі зайнятості, але шукає роботу.

10.08.2020

«На початок серпня в базі даних Вінницької обласної служби зайнятості налічувалось 2045 актуальних вакансій. Ця цифра не є сталою, щодня відбувається укомплектування вакансій. В середньому в день по області фахівці міського центру зайнятості та філій працевлаштовують сотню шукачів роботи. Від роботодавців щодня надходять  біля 110 вакансій. Можна сказати, що після послаблення карантину ринок почав оживати. Тому наше основне завдання -  працевлаштування людей. Разом з тим, зауважу, що служба зайнятості сприяє у працевлаштуванні та забезпечує конституційне право людини на працю.

06.08.2020