10 жовтня 2019 року провідний фахівець з питань зайнятості Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Віталій Кухаренко провів профінформаційний захід «Свій вибір зроби сам» в рамках загальнообласної профорієнтаційної акції «Дорога до вибору» для учнівської молоді Довжанської середньої школи Мурафської обєднаної територіальної громади .

11.10.2019

З метою задоволення потреби в кадрах Державної установи «Стрижавська виправна колонія (№81)», 10 жовтня 2019 року у Вінницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій. На запланований захід було запрошено безробітних, які перебувають на обліку по безробіттю у філії та Вінницькому міському центрі зайнятості.

11.10.2019

Кожна людина приходить до вибору у своєму  житті і обираючи професійну стежину важливо не помилитись. Для прийняття  правильного  рішення  при  виборі  професії  необхідно враховувати  ряд  факторів — власні  побажання,  психологічні особливості та можливості, не слід забувати й про потреби ринку праці.

10.10.2019

Вже стало доброю традицією проведення в м.Ладижин профорієнтаційних заходів для молодих людей – майбутніх випускників шкіл.  Ось уже понад тринадцять років, восени, для учнів Ладижинських навчальних закладів проводиться захід «Професія моєї мрії».

Вибір професії – це друге народження людини. Від того наскільки   правильно кожен із нас обере свій життєвий шлях, залежить наше місце в суспільстві.

11.10.2019

10 жовтня 2019 року відбулась виїзна акція Крижопільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості в Крикливецьку територіальну громаду.

Мета заходу – інформування жителів територіальної громади, особливо учнівської молоді щодо послуг та можливостей служби зайнятості, стану ринку праці, презентація новацій служби зайнятості.

В заході взяли участь сільський голова, роботодавці, безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

11.10.2019

09 жовтня 2019 року фахівці Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості - начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Свиридовська та провідний фахівець з профорієнтації Людмила Жданович відвідали Джулинську   об’єднану територіальну  громаду.

10.10.2019