Акція «Випускник» для учнів 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл Вінницького району відбулась  21 березня 2019 року у державному навчальному закладі «Вище професійне училище №7».

        Профорієнтаційний масовий захід організований та проведений Вінницькою районною філією Вінницького обласного центру зайнятості  з метою допомогти учням у свідомому виборі майбутньої професії.

22.03.2019

Сьогодні професія поліцейського в Україні користується чималим попитом. А в розвинених європейських країнах посідає одне з перших місць в рейтингу найпопулярніших професій серед молоді.

Тому, 21 березня 2019 року  фахівці Іллінецької філії Вінницького обласного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію до Іллінецького відділення поліції. У заході взяли участь учні 10 класу Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та учні 9, 10  та 11 класів Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

22.03.2019
Одне із головних завдань служби зайнятості – проведення профорієнтаційної роботи. Оскільки  вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства В ході профорієнтаційної роботи  фахівцями Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості запрошено навчальні заклади, з метою знайомства майбутніх випускників з професіями та спільностями на ринку праці.
22.03.2019

В Ладижинській міській філії Вінницького ОЦЗ відбувся інформаційний захід з запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми.

Основна мета заходу – підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування, причини виникнення та засвоєння навичок безпечної подорожі, роз’яснення основних форм та способів втягнення в експлуатацію, з акцентом на трудову експлуатацію.

22.03.2019

На міні-ярмарку вакансій у Липовецькій районній філії Вінницького ОЦЗ шукали бухгалтерів на місцеві підприємства.

21 березня 2019 року у районній філії обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок на замовлення роботодавців ТОВ «Липовецький цегельний завод» та ПП «Хлібна мова». На цих підприємствах є вакансії бухгалтерів, тож щоб їх укомплектувати звернулися до служби зайнятості.

На міні-ярмарок запросили 9 осіб з числа безробітних, які перебувають на обліку в районній філії та мають стаж роботи в бухгалтерській сфері.

22.03.2019

Профорієнтаційний захід у Комаргородській загальноосвітній школі провели фахівці Томашпільської філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Захід відбувся 21 березня 2019 року. У ньому взяли участь 14 учнів одинадцятого класу, а проводив його Сергій Осадчий, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг районної філії.

22.03.2019