15 травня 2019 року працівники Погребищенської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели День служби зайнятості в Плисківській сільській територіальній громаді.

В заході взяли участь представники сільської ради та 4 роботодавців, а також 20 осіб з числа безробітних, які перебувають на обліку в районній службі зайнятості.

Директор філії Олександр Віцінський ознайомив присутніх з послугами, які надаються службою зайнятості роботодавцям та безробітним.

17.05.2019

Справедливою є думка, що стан довкілля визначає стан нашого здоров’я. Поліпшення екології в населених пунктах – одне із пріоритетних завдань діяльності  Іллінецької міської  об’єднаної територіальної громади.

17.05.2019

Сучасна молодь починає своє трудове життя у складних умовах ринкової економіки, коли держава ще не в змозі забезпечити всіх бажаючих роботою відповідно до їх освіти та запитів. Основною причиною незайнятості молоді є труднощі в працевлаштуванні після закінчення навчальних закладів.

17.05.2019

17 травня 2019 року директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська взяла участь у круглому столі в рамках проведення науково-практичної конференції «Наука, освіта, суспільство: реалії, виклики, перспективи», яка проходила у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

 «Якого фахівця потребує ринок праці України та регіону?» - тема, на яку виступила Г. Скоковська.

17.05.2019

Одним з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю - необхідних працівників, є проведення презентацій роботодавця.

Так, днями у Гайсинській районній філії Вінницького ОЦЗ з метою працевлаштування безробітних та надання допомоги у підборі кадрів відбулась презентація роботодавця – приватного підприємця з смт Теплик Леоніда Івановича Задорожного, яку відвідали 24 шукача роботи.

17.05.2019

Днями фахівці Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію на «Немирівський комбінат кооперативної промисловості». Екскурсію відвідали 56 учнів 8–Б та 8-В класів НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2-ліцей».

Фахівець з профорієнтації Олена Синякович поінформувала школярів про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії, враховувати не тільки бажання, але і її затребуваність на ринку праці.

16.05.2019