11 грудня 2018 року  в  Управлінні освіти, фізичної культури, та спорту Гайсинської РДА відбувся  профінформаційний семінар для працівників закладів освіти. Захід провели фахівці Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

12.12.2018

З метою покращення співпраці з роботодавцями Ладижинська міська філія Вінницького обласного центру зайнятості ефективно залучає керівників підприємств та приватних підприємців, що мають найманих працівників, до використання нових електронних сервісів.

12.12.2018

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, який  проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини, в Тростянецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості в цей день  відбулося засідання круглого столу.

11.12.2018

І на селі люди хочуть бути охайними, красивими, доглянутими. Про це знає наша героїня - Наталія Бойко. Жінка проживає в селі Городківка Крижопілького району. З медичною освітою залишилась без роботи. Тож у вересні 2018 року звернулась за допомогою у працевлаштуванні до Крижопільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості. Фахівці служби зайнятості надавали Наталії консультації, проводили підбір роботи, пропонували відвідати різноманітні семінари, зокрема інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?». Напевно це і стало поштовхом діяти.

12.12.2018

Сьогодні, 11 грудня 2018 року з метою укомплектування актуальних вакансій на ринку праці міста у Вінницькому центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.

11.12.2018

Провідний фахівець з питань зайнятості Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олеся Дячук  взяла участь в роботі методоб’єднання практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх закладів району. Де презентувала новинку Державної служби зайнятості - платформу для он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Присутні ознайомилися з можливостями платформи та дізналися, яким чином учні шкіл можуть скористатися послугами профорієнтаційного консультування.

11.12.2018