18 серпня 2018 року на Європейській площі м. Вінниці відбулася інформаційна акція-квест «Цілі сталого розвитку ООН».

20.08.2018

Днями у Вінницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулась міні-ярмарка вакансій  для ТОВ НВП «Аргон», з метою розширення штату, у зв’язку з відкриттям нового магазину в мікрорайоні «Академічний».

Начальник відділу надання соціальних послуг Валентина Степанчук ознайомила присутніх із станом ринку праці району та рівнем заробітної плати у вакансіях, що подаються до служби зайнятості. Розповіла про можливість здобуття нової професії шляхом проходження профнавчання.

ТОВ НВП «Аргон» запропонувало такі вакансії:

20.08.2018

16 серпня 2018 року в Немирівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся масовий захід «Презентація роботодавця».

Участь у заході взяли такі підприємства як: Немирівський відділ поліції, компанія «ОККО», ФГ Миколи Стецюри та 30 безробітних громадян, які перебувають на обліку в Немирівській філії обласного центру зайнятості.

Інспектор кадрового забезпечення Немирівського відділу поліції Катерина Григораш розповіла присутнім про вакансії, які необхідно укомплектувати, соціальне забезпечення та рівень оплати праці.

17.08.2018

У п’ятницю, 17 серпня 2018 року, заступник директора Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості Віталій Мельник  взяв участь у черговому засіданні політико-консультаційної ради при Жмеринській міській раді.

20.08.2018

16 серпня 2018 року Вінницький обласний центр зайнятості  провів прес-тур на Філію «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» - ПАТ «Миронівський хлібопродукт», що налічує 20-річну історію виробничих потужностей.

Головна мета заходу – популяризація робітничих професій та  ознайомлення присутніх з актуальними вакансіями підприємства та особливостями роботи.

17.08.2018

15 серпня 2018 року у Калинівській філії Вінницького ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ "ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФК".

Як повідомила начальник цеху Людмила Старостіна, підприємство потребує працівників на посади вантажника, слюсаря-ремонтника, налагоджувальника автоматів і напівавтоматів, водія навантажувача.

На захід запросили 22 особи із числа безробітних, із них 2 учасники АТО. Вони дізнались про режим роботи, умови та оплату праці, проходження стажування на робочому місці, соціальні програми, які діють на підприємстві.

16.08.2018