оп

21 серпня 2019 року в Липовецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для укомплектування вакантних посад ТОВ «ТАС АГРО ЗАХІД» та КП «Комунсервіс» Липовецької міської ради.

Захід відвідали 18 осіб з числа безробітних, які перебувають на обліку в районній філії в пошуках роботи.

Захід відкрила заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Каленюк, яка розповіла присутнім про ринок праці району та наявний перелік вакансій на сьогоднішній день.

22.08.2019

Безробітні, які перебувають на обліку у Ямпільській районній філії Вінницького ОЦЗ, підвищили кваліфікацію за навчальною програмою «Машиніст (кочегар) котельні».

Навчання проходило з 16 по 20 серпня 2019 року на базі Немирівського коледжу будівництва, економіки та дизайну ВНАУ. За направленням Ямпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості 20 безробітних проходили професійне навчання на замовлення роботодавців.

21.08.2019

З метою укомплектування вакансій  продавця непродовольчих товарів та перукаря до приватного підприємця Олександри Павловської, 20 серпня 2019 року  у  Погребищенській  районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій.

Захід відвідали 13 безробітних,  які перебувають на обліку в районній філії та шукають роботу.

21.08.2019

Завдяки співпраці Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з Дочірнім підприємством ТОВ «Синтез-Союз» - «Учбово-курсовий комбінат» підприємства, організації  і установи Чечельницького району будуть забезпечені в опалювальному сезоні   фахівцями на робочих місцях «машиніста (кочегара) котельні», які пройшли перевірку знань у своїй роботі.

22.08.2019

20 серпня 2019 року у Інформаційному центрі Вінницького міського центру зайнятості відбувся масовий захід на тему: «Забезпечення зайнятості осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

21.08.2019

З метою обговорення нагальних потреб роботодавця щодо забезпечення найманими працівниками  19 серпня 2019 року відбулась робоча зустріч директора Крижопільської районної філії Вінницького ОЦЗ Любові Войтенко з заступником директора ПрАТ «ПК «Поділля» Юрієм Липовим.

Сільськогосподарське виробництво відіграє домінуючу роль в економіці Крижопільського району. Щороку з початком виробничого сезону на цукровому заводі виникає потреба в залученні додаткових трудових ресурсів і надійним партнером у вирішенні цих питань виступає служба зайнятості.

20.08.2019