оп

Томашпільська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості проводить системну роботу щодо розвитку та підтримки підприємницьких ініціатив серед безробітних. Інформування роботодавців, зокрема, приватних підприємців, про послуги служби зайнятості, новації, проведення різноманітних конкурсів стартапів, про грантові програми міжнародних та громадських організацій, конкурси стартапів, які діють в області, – саме це ставить собі за мету колектив філії.

15.07.2019

Жителі Чернівецького району вже не один рік мають можливість вибирати красивий одяг та зручне взуття для своїх діток у магазині приватного підприємця Лілії Малярчук. Сюди ідуть не тільки тому, що є широкий вибір одягу для дітей різного віку, а й тому, що речі якісні та відповідають модним тенденціям.

15.07.2019

З метою оперативного та якісного вирішення кадрових питань на підприємствах, організаціях, установах, які пропонують вільні робочі місця, Вінницький міський центр зайнятості проводить міні- ярмарки.

Так 11 липня 2019 року для укомплектування вакансій на посаду спеціаліста з надання інформаційних послуг (працювати у прозорих офісах м Вінниці), запрошував начальник сервісного центру м.Вінниці  Головного Управління Пенсійного фонду у Вінницькій області, Володимир Рябоконь.

12.07.2019

Спільна та злагоджена робота установ в районному центрі сприяє ефективному вирішенню багатьох питань, які стосуються добробуту людей. Днями, під головуванням першого заступника голови Липовецької райдержадміністрації Ольги Дмитрів, відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат і районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

15.07.2019

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. І досвід останніх років свідчить, що співпраця з юридичними та фізичними особами - підприємцями більш ефективна, якщо вона будується на врахуванні інтересів роботодавців, і перш за все – економічних.

15.07.2019

У веселій та дружній атмосфері 11 липня 2019 року фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Вінницького міського центру зайнятості Ганна Доріф та Ольга Левчук провели інтерактивний профорієнтаційний захід: «Марафон професій» з учасниками літнього табору IT-SCOUTS Вінницького національного технічного університету.

Мета заходу – сформувати у вихованців табору відповідальне ставлення до власного вибору професії.

12.07.2019