Рекрутинг - це задовольняєш  на 100 % потреби  підприємства та знаходиш для людини роботу, яку вона шукала - впевненні фахівці Томашпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Одним з  прикладів взаємодії рекрутера районної філії з місцевими роботодавцями є активна співпраця з КНП «Томашпільська ЦРЛ».

Під час  робочої зустрічі з представником роботодавця – спеціалістом по кадровій роботі  Оксаною Парпальос було з’ясовано, що є вакансія касира.

23.10.2020

21 жовтня 2020 року фахівці Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості спільно з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління держпраці у Вінницькій області  Оленою Гульман провели виїзну розяснювальну роботу з представниками юридичних та фізичних осіб району, які задіяні у сфері торгівлі та сільськогосподарського виробництва.

23.10.2020

Сьогодні, 22 жовтня 2020 року у Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій для безробітних вінничан.

Цього разу фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Чорна та Ірина Поліщук пропонували шукачам роботи вакансії ТОВ «ВІННИЦЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ № 2».

Підприємство займається виробництвом продуктів борошномельно-круп'яної промисловості та шукає працівників для укомплектування таких вакансій:

22.10.2020

Фахівці-рекрутери Вінницького міського центру зайнятості надають відчутну допомогу роботодавцям міста в оперативному підборі необхідних кадрів. Одна із форм роботи це організація міні-ярмарок вакансій та презентацій роботодавців.

23.10.2020

22 жовтня 2020 року в Погребищенській районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення Погребищенської філії приватного акціонерного товариства «Київського вагоноремонтного заводу імені Січневого повстання 1918 року».

Розпочав захід директор районної філії Олександр Віцінський, який проінформував про стан ринку праці району.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Коріненко ознайомила присутніх із наявною вакансією головного бухгалтера та запросила до презентації керівника підприємства Олександра Пашкурного.

23.10.2020

Відвідування роботодавців з метою залучення їх до співпраці є щоденною роботою фахівців служби зайнятості.

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ Тетяна Винарчук та провідний фахівець сектору взаємодії з роботодавцями Олена Іващенко, з метою вивчення потреб у працівниках, провели робочу зустріч з фізичною-особою підприємцем Володимиром Алтуніним.

Вид діяльності підприємця - сфера харчової промисловості. Піцерія, яку він відкрив у Чечельнику, є його сімейний бізнес.

22.10.2020