Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-2019)», який набрав чинності 02.04.2020 р., внесено зміни до Закону України «Про зайнятість населення», зокрема, доповнено статтею 47-1 - допомога по частковому безробіттю на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.

03.04.2020

Для зручності дистанційного спілкування в умовах карантину з 31 березня 2020 року ми запускаємо ще один номер «гарячої лінії» Вінницького обласного центру зайнятості.

Тож у разі виникнення питань, пов’язаних із роботою центрів зайнятості у період карантину, телефонуйте, будь ласка, за номером «гарячої лінії» – ( 0432) 55-17-96, (0432) 55-17-93.

Також ви можете скористатись «Електронною консультацією територіальних підрозділів Вінницької обласної служби зайнятості», яка розміщена за посиланням

31.03.2020

Шановні клієнти Вінницької обласної служби зайнятості! Це важливо!

З 18 березня 2020 року Вінницький міський центр зайнятості та філії обласної служби зайнятості обслуговують клієнтів без особистого контакту.

Лише клієнт вирішує, коли прийти до служби зайнятості для реєстрації безробітним у випадку настання страхового випадку - безробіття.

Якщо маєте занепокоєння щодо безпеки здоров‘ю, до служби зайнятості можна звернутися після припинення карантину або надзвичайної ситуації.

25.03.2020

Наприкінці березня на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято постанову від 29.03.2020 № 244 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

Зміни передбачають, що на період дії карантину, введеного рішенням Уряду, статус безробітного надаватиметься з першого дня після подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного, а також призначення виплати допомоги по безробіттю здійснюється з першого дня реєстрації безробітного.

02.04.2020

В умовах карантину та надзвичайної ситуації, запроваджених Урядом, команда Вінницького обласного центру зайнятості розширила можливості дистанційного спілкування клієнтів з працівниками служби зайнятості.

З 26 березня 2020 року для зручності громадян обласний центр зайнятості запровадив Google-форму «Електронна консультація територіальних підрозділів Вінницької обласної служби зайнятості», яка розміщена за посиланням:

https://forms.gle/mLndG7TSDx8HCmTC7

26.03.2020

Спеціалісти відділу взаємодії з роботодавцями Крижопільської районної філії широко застосовують у своїй роботі елементи рекрутингу: оперативно та якісно підбирають працівників для роботодавців району відповідно до їхніх потреб. Щоденний моніторинг поданих вакансій та резюме дає можливість швидше укомплектувати вакансію професійним працівником.

23.03.2020