Як правильно вибрати майбутню професію? Які фактори варто врахувати старшокласникам у професійному самовизначенні? Саме ці питання 12 грудня 2019 року учні 9 класу Тростянецької СЗШ №2 обговорювали на профорієнтаційному уроці разом з Олесею Дячук, профконсультантом Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

13.12.2019

У Вінниці презентували перші напрацювання в  рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

13.12.2019

Уже декілька років триває  реформа  децентралізації. Сьогодні прийняття рішень, пов’язаних зі зміною організаційної структури та зменшенням чисельності працівників РДА, є об’єктивною вимогою.

12.12.2019

Основним завданням відділу рекрутингу є пошук, відбір та співбесіда з кандидатом: все, що стосується залучення потрібного спеціаліста до роботодавця.

Гарні показники роботи демонструють фахівці-рекрутери Вінницького міського центру зайнятості.

13.12.2019

За 11 місяців 2019 році близько п’яти тисяч резюме шукачів роботи опрацювали рекрутери Вінницького міського центру зайнятості, оперативно підбираючи кадри за вимогами роботодавця. І як результат - працевлаштували  близько 400 представників затребуваних  професій, кваліфікованих робітників з інструментом, професіоналів та фахівців з досвідом роботи, із них 170 шукачів роботи не перебували на обліку в центрі зайнятості.

12.12.2019

Одним із напрямків роботи Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості є тісна співпраця з Гайсинським районним військовим комісаріатом, мета якої - популяризація серед населення можливостей працевлаштування безробітних мешканців району на військову службу за контрактом, а також підвищення престижності військової професії.

Дана співпраця обумовлена двосторонньою угодою про співробітництво, в рамках якої розроблено та реалізується ряд заходів, спрямованих на збільшення чисельності військовослужбовців за контрактом у Збройних Силах України.

12.12.2019