Вітаємо багаточисленну армію працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом!

Завдяки вам, ми щохвилини дізнаємося про події, які відбуваються в Україні та світі. Це дає можливість відчути причетність до процесів сьогодення, і хоча б віртуально побувати в епіцентрі подій. 

16.11.2020

В зв’язку з необхідністю розробки плану заходів для підтримки малого та середнього підприємництва Вінницької об’єднаної територіальної громади у період закінчення дії карантинних обмежень, виконавчим комітетом Вінницької міської ради створені робочі групи для збору та опрацювання проблематики, обговорення доцільності вищезазначених заходів та моніторингу реалізації їх впровадження .

28.04.2020

Протягом останніх років ми спостерігали надшвидкий розвиток технологій, які за короткий час докорінно змінили наше життя. Як ніколи актуальними стали послуги в стилі «діджитал» на період карантинних заходів.

Вінницька обласна служба зайнятості активно використовує сучасні форми надання послуг у дистанційному форматі, зокрема засобами веб-сайту www.vin.dcz.gov.ua, з функціями підтримки електронних сервісів у електронних кабінетах шукача роботи та роботодавця.

14.04.2020

19 вересня 2019 року Вінницький обласний центр зайнятості зібрав  на профорієнтаційну акцію «Територія вибору» понад 1700 учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. На меті фахівців обласної служби зайнятості було сприяти професійному самовизначенню молоді та формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці.

20.09.2019

На допомогу шукачам роботи Вінницький обласний центр зайнятості, зокрема відділ рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості, з 01 серпня 2019 року запровадив у своїй роботі інноваційну розробку, створивши на Google maps Карту вакансій Вінницького міського центру зайнятості.

Наразі визначений пріоритет: допомогти в пошуку роботи особам з інвалідністю. В подальшому будуть відображені вакансії для усіх верств населення.

02.08.2019

Надзвичаєно приємно, коли на рівні району державна адміністрація оцінює роботу районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Отож, цьогоріч, до Дня Незалежності України, голова Теплицької РДА Олег Побірський і голова районної ради Тетяна Сокотнюк вручили Сертифікат про занесення на дошку пошани колективу Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ.

03.09.2020

Сьогодні значна частина роботодавців, виконуючи вимоги карантину, обмежила прийом працівників на вакантні місця. У багатьох випадках співробітників шукають на перспективу, тобто «після карантину». Але деякі служби, такі як служба доставки, навпаки, ще більше стали затребуваними, продовжують свою роботу та потребують кадрів.

15.04.2020

Допомога по безробіттю буде нараховуватись з 1-го, а не з 7-го дня реєстрації у службі зайнятості.

Таке рішення ухвалили 29 березня на засіданні Уряду. Після подання заяви за формою ДСЗ, реєстрація безробітного здійснюватиметься з 1-го дня. А призначення допомоги - одразу, без прив‘язки до наявності чи відсутності підходящої роботи.

Крім того, безробітним не треба відвідувати центр зайнятості протягом 30 і більше календарних днів. Співпраця безробітних і кар’єрних радників відбуватиметься дистанційно.

30.03.2020

Директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська відвідала Жмеринську міськрайонну філію Вінницького обласного центру зайнятості.

Під час робочої зустрічі з колективом філії директор вручила Подяку Державного центру зайнятості за участь у конкурсі «Розвиваємо державну службу зайнятості разом» юрисконсульту Віталію Мельнику.

13.09.2019

Відповідно до наказу Державної служби зайнятості (Центрального апарату) від 29.05.2018 року № 56 «Про створення Вінницького міського центру зайнятості» у Вінницькій обласній службі зайнятості 03 вересня 2018 року створений Вінницький міський центр зайнятості.

 Вінницький міський центр зайнятості є правонаступником майна, прав та обов’язків Правобережного районного центру зайнятості м. Вінниці та  Лівобережного міжрайонного центру зайнятості м. Вінниці.

Директором Вінницького міського центру зайнятості призначена Олена Миколаївна Лутохіна.

04.09.2018