В Чечельницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості 21 грудня 2020 року відбулись урочистості з нагоди 30-річчя створення Державної служби зайнятості України, у яких взяли участь – голова Чечельницької районної державної адміністрації – Олег Храновський, перший заступник голови Чечельницької районної державної адміністрації  - Михайло Мурга, селищний голова – Світлана Палісіка, директор  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Тетяна Фаренюк.

22.12.2020

21 грудня 2020 року виповнюється 30 років від дня створення державної служби зайнятості.

За ці роки служба зайнятості пройшла непростий, насичений подіями шлях становлення й розвитку.

22.12.2020

Вітаємо багаточисленну армію працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом!

Завдяки вам, ми щохвилини дізнаємося про події, які відбуваються в Україні та світі. Це дає можливість відчути причетність до процесів сьогодення, і хоча б віртуально побувати в епіцентрі подій. 

16.11.2020

В зв’язку з необхідністю розробки плану заходів для підтримки малого та середнього підприємництва Вінницької об’єднаної територіальної громади у період закінчення дії карантинних обмежень, виконавчим комітетом Вінницької міської ради створені робочі групи для збору та опрацювання проблематики, обговорення доцільності вищезазначених заходів та моніторингу реалізації їх впровадження .

28.04.2020

Протягом останніх років ми спостерігали надшвидкий розвиток технологій, які за короткий час докорінно змінили наше життя. Як ніколи актуальними стали послуги в стилі «діджитал» на період карантинних заходів.

Вінницька обласна служба зайнятості активно використовує сучасні форми надання послуг у дистанційному форматі, зокрема засобами веб-сайту www.vin.dcz.gov.ua, з функціями підтримки електронних сервісів у електронних кабінетах шукача роботи та роботодавця.

14.04.2020

З нагоди 30-ї річниці з дня створення Державної служби зайнятості України до Вінницької районної філії Вінницького ОЦЗ завітали голова Вінницької районної державної адміністрації Євгеній Луценко та заступник голови Микола Чухрій.

У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації зазначив:

22.12.2020

21 грудня відзначають 30-ту річницю з дня створення Державної служби зайнятості. За 30 років служба зайнятості пройшла непростий, насичений подіями шлях становлення і розвитку, отримала безцінний досвід роботи в сфері соціального захисту населення від безробіття. За цей час в Україні створено ринкову систему соціального захисту від безробіття на страхових засадах.

22.12.2020

Надзвичаєно приємно, коли на рівні району державна адміністрація оцінює роботу районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Отож, цьогоріч, до Дня Незалежності України, голова Теплицької РДА Олег Побірський і голова районної ради Тетяна Сокотнюк вручили Сертифікат про занесення на дошку пошани колективу Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ.

03.09.2020

Сьогодні значна частина роботодавців, виконуючи вимоги карантину, обмежила прийом працівників на вакантні місця. У багатьох випадках співробітників шукають на перспективу, тобто «після карантину». Але деякі служби, такі як служба доставки, навпаки, ще більше стали затребуваними, продовжують свою роботу та потребують кадрів.

15.04.2020

Допомога по безробіттю буде нараховуватись з 1-го, а не з 7-го дня реєстрації у службі зайнятості.

Таке рішення ухвалили 29 березня на засіданні Уряду. Після подання заяви за формою ДСЗ, реєстрація безробітного здійснюватиметься з 1-го дня. А призначення допомоги - одразу, без прив‘язки до наявності чи відсутності підходящої роботи.

Крім того, безробітним не треба відвідувати центр зайнятості протягом 30 і більше календарних днів. Співпраця безробітних і кар’єрних радників відбуватиметься дистанційно.

30.03.2020