Вбудована мініатюра для Вінниччина на другому місці серед регіонів України за кількістю працевлаштованих

Співпраця Вінницької обласної служби зайнятості з ФГ «Україна» щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

19.10.2022
Вбудована мініатюра для Презентація роботодавця ТОВ «Барлінек Інвест" у хабі "Я - Маріуполь"

В умовах воєнного стану відбір кадрів за чітких вимог до кандидатів реалізувати не просто. Водночас, завдяки фахівцям служби зайнятості, на Вінниччині за допомогою презентацій роботавців вдалося працевлаштувати велику кількість людей. Серед них багато внутрішньопереміщених осіб. 

22.09.2022
Вбудована мініатюра для Історія успішного працевлаштування переселенки із Харкова Світлани Козачок

Війна змусила всіх жити у новій реальності. Особливо гостро постає питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. На допомогу їм приходять фахівці служби зайнятості. Свою історію пошуку роботи нам розповіла харків`янка Світлана.

08.09.2022
Вбудована мініатюра для Релокація бізнесу та пошук роботи для переселенців

На Вінниччині переселенці відновлюють свою підприємницьку діяльність – причому не тільки евакуйовують сюди своїх працівників, а й планують створювати нові робочі місця. Директорка Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіла про стан ринку праці Вінниччини та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

03.06.2022
Вбудована мініатюра для Фінал конкурсу «Парк ідей – 2021»

У молодіжному центрі «Квадрат» відбувся фінал регіонального економічного конкурсу для учнівської молоді «Парк ідей – 2021».

Конкурс організували Вінницька обласна служба зайнятості у партнерстві з Економічним факультетом Донецького національного університету ім. Василя Стуса для учнів 8-10 класів навчальних закладів області.

16.12.2021
Вбудована мініатюра для Співпраця, націлена на результат

Прискорене працевлаштування безробітних, можливість роботодавцям подавати звіти онлайн та цифровізація послуг. Так по-новому працює Вінницький міський центр зайнятості. Все це для того, аби надавати якісніші послуги клієнтам.

Коментар директорки Вінницького обласного центру зайнятості Г. Скоковської.

15.12.2021