Вбудована мініатюра для Фінал конкурсу «Парк ідей – 2021»

У молодіжному центрі «Квадрат» відбувся фінал регіонального економічного конкурсу для учнівської молоді «Парк ідей – 2021».

Конкурс організували Вінницька обласна служба зайнятості у партнерстві з Економічним факультетом Донецького національного університету ім. Василя Стуса для учнів 8-10 класів навчальних закладів області.

16.12.2021
Вбудована мініатюра для Співпраця, націлена на результат

Прискорене працевлаштування безробітних, можливість роботодавцям подавати звіти онлайн та цифровізація послуг. Так по-новому працює Вінницький міський центр зайнятості. Все це для того, аби надавати якісніші послуги клієнтам.

Коментар директорки Вінницького обласного центру зайнятості Г. Скоковської.

15.12.2021
Вбудована мініатюра для Мій перший брендинговий проєкт

Чи зацікавлять місцевий бізнес ідеї ерудованої молоді?

27.10.2021
Вбудована мініатюра для Про захід "Академія професій"

Про "Академію професій" для дітей, ситуацію на ринку праці щодо працевлаштування молоді та інше у прямому ефірі на "Суспільне. UAВінниця" інтерв'ю директорки Вінницького обласного центру зайнятості Галини Скоковської в програмі "Сьогодні про головне".

06.08.2021
Вбудована мініатюра для Академія професій

Більше сотні дітей навчалися обирати майбутній фах під час профорієнтаційного заходу «Академія професії», який організовував та провів Вінницький обласний центр зайнятості за участю фахівців Вінницького міського центру зайнятості та фахівців Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

06.08.2021
Вбудована мініатюра для Долишнюк Ангеліна - ІІІ місце у номінації «Кращий ролик» обласного конкурсу «ProfessionsStory»

Долишнюк Ангеліна, учениця 10 класу Комунального закладу «Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського» здобула ІІІ місце в конкурсі «ProfessionsStory»

01.06.2021