Вбудована мініатюра для Програми та можливості обласної служби зайнятості для роботодавців

Під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська поінформувала про активні програми служби зайнятості для роботодавців.

12.04.2024
Вбудована мініатюра для Армія відновлення на Вінниччині

Як працює урядовий проєкт "Армія відновлення" на Вінниччині

23.03.2024
Вбудована мініатюра для "Армія відновлення" на Вінниччині: скільки людей влаштувалися на суспільно корисні роботи

На Вінниччині 600 людей, серед яких переселенці, долучилися до урядового проєкту "Армія відновлення" та влаштувалися на суспільно корисні роботи з початку 2024 року. Про це Суспільному розповіла заступниця директора обласного центру зайнятості Наталя Шишкова. "Перелік і види суспільно корисних робіт, потреба в яких виникла під час воєнного часу, визначаються військовим командуванням або військовими адміністраціями. Віддаються відповідні розпорядження, на основі яких через відповідних роботодавців будуть реалізовуватися ці види робіт", — пояснила Наталя Шишкова.

20.03.2024
Вбудована мініатюра для Служба зайнятості успішно працевлаштовує ВПО та ветеранів

Під час дії воєнного стану робота служби зайнятості дещо змінилася, однак стандартні послуги службовці надають безперебійно. Попит на працевлаштування серед чоловіків суттєво зменшився, тому жінки опановують, не типові для них професії.Чи великий відсоток тих, хто зараз у нашій області залишився без роботи,  та які вакансії їм пропонують?

28.02.2024
Вбудована мініатюра для "Актуальне інтерв'ю" з директоркою Вінницького обласного центру зайнятості Галиною Скоковською

Стан та зміни на ринку праці в умовах війни. Працевлаштування під час війни; професії затребувані на ринку праці сьогодні. Проєкти підтримки, порядок та умови отримання допомоги по безробіттю.

17.01.2024
Вбудована мініатюра для Які професії найбільш затребувані на Вінниччині та хто звертається до центру зайнятості

До Вінницького обласного центру зайнятості у пошуках роботи звертаються переважно жінки. Така тенденція спостерігається з початку повномасштабного вторгнення. Про це Суспільному розповіла очільниця обласної Служби зайнятості Галина Скоковська.

23.11.2023