оп

Ситуація не змінюється протягом кількох років. Більшість хоче бути юристами, економістами та філологами…

Цього року абітурієнти активно обирають спеціальність юриста, економіста та міжнародника.

Серед десяти найпопулярніших спеціальностей тільки чотири затребувані на ринку праці. В топі абітурієнтів цього року, крім перерахованих трьох найпопулярніших, такі:

Комп'ютерні науки;

Середня освіта;

Журналістика;

Економіка;

Інженерія програмного забезпечення;

Психологія;

Медицина.

17.09.2019

Якщо ви тільки визначаєтеся зі спеціальністю для вступу до ВУЗУ зверніть увагу на віддалені прогнози. Аналітики вважають, що в наступні п'ять-сім років повернеться попит на «технарів», що впав після розвалу СРСР. Для розвитку промисловості потрібні інженери, особливо з нафтовидобутку та альтернативної енергетики, машинобудування і металургії.

13.08.2019

Рано чи пізно ми всі починаємо замислюватися над своїм майбутнім — ким бути. Плекаємо мрії, ставимо якісь цілі, намагаємося їх досягти… І навіть якщо наші плани не завжди досяжні, все одно ми отримуємо досвід, розвиваємося як особистість.

Питання, ким я хочу стати в майбутньому, з деяких пір хвилює й мене. І воно виявилося непростим. Часто чую його від батьків або просто знайомих, які прагнуть допомогти мені у пошуках свого «я». Чого зазвичай хочуть люди? Зробити кар’єру, заробити багато грошей, досягти влади або слави…

03.06.2019

Цікаво, як люди обирають професію — одну на все життя? Мені здається, що це дуже складно, бо у світі стільки всього захоплюючо­го. І у всіх справах хочеться випробувати свої сили: може, це саме те, до чого я прагну.

08.04.2019

Люди завжди намагалися знайти взаємозв'язок між датою народження і долею. Відповіді намагалися знайти в астрології, китайських гороскопах або місячних календарях. І хоча наукового обгрунтування того феномену немає, проте більшість фахівців сходяться на думці, що від того, в якому місяці Ви народилися, буде залежати подальший розвиток Вашого життя і вибір професії в тому числі. Звичайно, великий вплив має ще й освіта, місце народження та інші аспекти, проте основні характеристики простежуються досить чітко.

13.03.2018

У світі  існує близько 50 тисяч професій, але  в середньому школяр володіє інформацією лише про базові – 30-40. Для того, аби зрозуміти, в якому напрямку рухатися, треба також знати бодай щось про професії. Разом з тим визначити майбутню сферу діяльності не  можна,  не розібравшись у своїх особливостях і здібностях.  Тож як обрати професію до душі і що для цього потрібно? У цьому допоможе стратегія вибору професії. 

29.08.2019

Вибір професії — справа непроста. Адже професія визначає долю людини. А доля — взагалі дуже складне поняття. У давні часи, коли вигадували це слово, воно утворилося від слова «судити». Вважалося, що боги заздалегідь судять про те, що чекає на людину в майбутньому. Насправді, доля визначалася тим, в якому середовищі людина народилася, чим займалися її предки. В ту пору не заведено було сперечатися з долею. Потрібно було смиренно приймати те, що тобі судилося. Звичайно, частково це проявляється і в наш час.

08.07.2019

Щороку, 17 квітня в Україні відзначають «День пожежної охорони».

Коли десь виникає пожежа, то хоробрі пожежні одразу поспішають на допомогу, щоб загасити вогонь і в разі потреби врятувати людські життя. Це важка праця, що заслуговує поваги. Адже люди цієї професії щодня ризикують своїм життям для порятунку інших.

Борці з вогнем трудяться цілу добу, готові в будь-яку хвилину сісти в свої червоні величезні машини c ревом сирени і мчатися на виклик. Їх зміна починається о 8.00 ранку і закінчується вранці наступного дня.

17.04.2019

Дуже багато сказано і написано про профорієнтацію, а коли приходить час визначитися, часто виявляється, що ні сам старшокласник, ні його батьки не знають, з чого почати.

21.03.2018

 Ким ти хочеш стати? Одне з питань яке найчастіше задають учням і навіть маленьким дітям. Проблемним питання стає при закінченні учнями школи для них і їх батьків. В голові одна думка, яку професію вибрати, куди поступити щоб не помилитись, де працювати в майбутньому? Прислухайтесь до наших порад. Як зробити правильний вибір? Отже:

13.03.2018