Щороку, 17 квітня в Україні відзначають «День пожежної охорони».

Коли десь виникає пожежа, то хоробрі пожежні одразу поспішають на допомогу, щоб загасити вогонь і в разі потреби врятувати людські життя. Це важка праця, що заслуговує поваги. Адже люди цієї професії щодня ризикують своїм життям для порятунку інших.

Борці з вогнем трудяться цілу добу, готові в будь-яку хвилину сісти в свої червоні величезні машини c ревом сирени і мчатися на виклик. Їх зміна починається о 8.00 ранку і закінчується вранці наступного дня.

17.04.2019

Дуже багато сказано і написано про профорієнтацію, а коли приходить час визначитися, часто виявляється, що ні сам старшокласник, ні його батьки не знають, з чого почати.

21.03.2018

 Ким ти хочеш стати? Одне з питань яке найчастіше задають учням і навіть маленьким дітям. Проблемним питання стає при закінченні учнями школи для них і їх батьків. В голові одна думка, яку професію вибрати, куди поступити щоб не помилитись, де працювати в майбутньому? Прислухайтесь до наших порад. Як зробити правильний вибір? Отже:

13.03.2018

Цікаво, як люди обирають професію — одну на все життя? Мені здається, що це дуже складно, бо у світі стільки всього захоплюючо­го. І у всіх справах хочеться випробувати свої сили: може, це саме те, до чого я прагну.

08.04.2019

Люди завжди намагалися знайти взаємозв'язок між датою народження і долею. Відповіді намагалися знайти в астрології, китайських гороскопах або місячних календарях. І хоча наукового обгрунтування того феномену немає, проте більшість фахівців сходяться на думці, що від того, в якому місяці Ви народилися, буде залежати подальший розвиток Вашого життя і вибір професії в тому числі. Звичайно, великий вплив має ще й освіта, місце народження та інші аспекти, проте основні характеристики простежуються досить чітко.

13.03.2018

Вибір професії – це найважливіший крок для кожного, адже він визначить всю подальшу долю! І правильно складений тест на професію допоможе визначитися і зрозуміти, в якій сфері можна досягти найбільших успіхів і реалізувати себе. Адже неправильне визначення професії може стати причиною безглуздого життя, витраченого даремно та прожитого без задоволення!
Пройдіть тест: візьміть аркуш і олівець

01.03.2018