Положення про конкурс

 

До уваги старшокласників!

Вінницька обласна служба зайнятості розпочинає в режимі онлайн проведення обласного конкурсу учнівських творчих робіт «ProfessionsStory» у двох номінаціях:

- «Кращий твір-роздум»;

10.03.2021

Сучасні роботодавці розраховують на те, що кандидат матиме десятки різноманітних вмінь та навичок. Чим вища посада, тим більші вимоги.

Отож навички 21 століття заведено ділити на:

Hard skills - Тверді навички. Вузькоспеціалізовані, діють у сталих умовах і в межах однієї професії.

Digital skills - Цифрові навички. Категорія виникла у зв’язку з глобальною диджиталізацією та цифровізацією нашого світу.

12.01.2021
Вирушаючи на зустріч, від якої залежить ваша подальша кар'єра, заспокойтеся, як би банально це не звучало, а потім постарайтеся уявити, що хоче почути від вас співрозмовник.   «Раніше я з цим відмінно справлявся!» Звичайно, на одній єдиній фразі далеко не заїдеш, тому продовжте її розповіддю про те, які саме професійні навички вам вдалося відточити, і за яких обставин це сталося.   «Саме за цією спеціальністю я пройшов перепідготовку два тижні тому!»
16.10.2020

Як можна підтримати свою дитину при виборі професії і яким чином родина впливає на ставлення підлітка до роботи.

01.09.2020

Флегматик вирізняється найстабільнішим типом нервової системи. Флегматики характеризуються врівноваженістю, здатністю витримувати будь-які стреси, мають дуже низьку емоційність. Повільний темп мовлення, неквапливість рухів, відсутність метушні свідчать, що перед вами типовий флегматик. При цьому свою роботу він виконує із середньою швидкістю й досить точно. З оточуючими флегматик поводиться врівноважено, він спокійний, небагатослівний, виявляє розсудливість, у нього немає високої потреби в спілкуванні, коло його контактів досить невелике.

18.06.2020

Для того, щоб залишатися на вершині успіху в обраній професії, необхідно час від часу відвідувати профільні семінари, тренінги та майстер-класи. Це не лише про людей, які щойно почали опанування нової професії, але й про професіоналів. Далі наводимо декілька змістовних аргументів, які стовідсотково розвіють сумніви щодо відвідування подібних заходів.

Бути в курсі

01.03.2021

Медичний маркетолог, молекулярний дієтолог, рециклінг-еколог, спеціаліст із навігації в умовах Арктики та дизайнер віртуальних світів.

Всі ці слова – це не терміни із футуристичного блокбастеру, а цілком реальні професії уже найближчого майбутнього.

Швидкість змін у світі зростає шаленими темпами, а складність професійних задач неупинно збільшується.

На початку 2000-х ми не чули таких слів, як хедхантер, менеджер соціальних мереж, СЕО-оптимізатор тощо. Утім зараз це одні із найбільш необхідних спеціалістів, без яких не "живе" жоден бізнес.

08.12.2020

Біотехнології та ІТ-технології тісно входять в наше життя, аналітики пророкують появи нових професій, які будуть об’єднувати в собі і технологічну складову і наукову: біоінженер, проектувальник «розумного» середовища, генетичний консультант, ІТ-медик, урбаніст-еколог, біоетики і т.д.

08.10.2020

Карантин став справжнім випробуванням для найманих працівників. Дехто  втратив роботу, іншим урізають або затримують зарплату. У таких умовах виникає гостре бажання рухатися далі і засвоювати нові професії. Тут на  допомогу прийде служба зайнятості. Яку сферу обрати, куди рухатися далі? Відповідь на ці питання Ви знайдете на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

06.07.2020

У колективі сангвініка сприймають активною, життєрадісною й доброзичливою людиною. Сангвінік урівноважений; зовні він може здаватися неспокійним, але всередині зберігати спокій. Сангвініки характеризуються високою працездатністю, вони можуть тривалий час концентрувати увагу на поставленому завданні й легко переключатися з одного завдання на інше, однак при вирішенні питання схильні виявляти поверховість. У колективі сангвінік поводить себе відкрито, він виразно висловлюється, здатний добре контролювати свої емоції, вирізняється добродушністю та оптимізмом.

26.05.2020