Холерик при зустрічі з труднощами відчуває запал і відчуття азарту. Його приваблюють ризик й активне дозвілля. Іноді він має схильність переоцінювати свої можливості. Незважаючи на енергійність, холерик не завжди доводить розпочату справу до кінця. У спілкуванні він імпульсивний, схильний до бурхливих емоційних реакцій, відкритий і щирий, а часом запальний та агресивний. Холерик дуже товариський, хоча з більшістю оточення має досить поверхневі стосунки. У компанії він, як правило, лідер і заводій.

10.03.2020

Знайти таку професію, щоб згодом ідеї та плани переросли у справу до душі, для молодої людини завдання не з легких.  

За кордоном вибір професії — подія, перша життєва «пригода», досвід дорослішання. Тож старшокласники приділяють цьому чимало часу. У нашій країні нерідко університет для випускника обирають батьки, орієнтуючись на вартість навчання, перспективність професії (на їхню думку), родинні традиції. Це не врятує людину від подальшого професійного вибору та ще й залишить більш інфантильною.

16.12.2019

Питання вибору професії досі залишається актуальним для людей будь-якої вікової групи, расової чи релігійної приналежності. Але, погодьтеся, коли ти молодий та жвавий, зробити помилку дуже легко. У вашому оточенні, мабуть, знайдеться з десяток прикладів, коли комусь щось порадили – а той своєю «макітрою» не подумав… Ось і доводиться в результаті мучитися в університеті, ходити на ненависну роботу та проживати життя «за когось». Знайоме? Тоді давайте разом розбиратися, як не змарнувати найпрекрасніші роки свого життя.

07.10.2019

У світі  існує близько 50 тисяч професій, але  в середньому школяр володіє інформацією лише про базові – 30-40. Для того, аби зрозуміти, в якому напрямку рухатися, треба також знати бодай щось про професії. Разом з тим визначити майбутню сферу діяльності не  можна,  не розібравшись у своїх особливостях і здібностях.  Тож як обрати професію до душі і що для цього потрібно? У цьому допоможе стратегія вибору професії. 

29.08.2019

Вибір професії — справа непроста. Адже професія визначає долю людини. А доля — взагалі дуже складне поняття. У давні часи, коли вигадували це слово, воно утворилося від слова «судити». Вважалося, що боги заздалегідь судять про те, що чекає на людину в майбутньому. Насправді, доля визначалася тим, в якому середовищі людина народилася, чим займалися її предки. В ту пору не заведено було сперечатися з долею. Потрібно було смиренно приймати те, що тобі судилося. Звичайно, частково це проявляється і в наш час.

08.07.2019

Вибір майбутньої професії залежить від багатьох факторів: від твоїх інтересів, здібностей, затребуваності професії на ринку праці. Але найголовніше - кожна професія висуває свої вимоги до фахівця. Десь є попит на креативні, енергійні уми, іншим же потрібні неквапливі, схильні до глибокого аналізу співробітники. Тип темпераменту значно впливає на вибір майбутньої професії.

03.02.2020

  Чого робити не варто...

1. Обирати професію, не маючи про неї достовірної інформації.

Більшість молодих людей, які розмірковують про подальші освітні плани або про працевлаштування, взагалі дуже мало поінформовані про те, які бувають професії, й чим займаються їхні представники. У результаті молоді люди опиняються в ситуації вибору кота в мішку.

19.11.2019

Ситуація не змінюється протягом кількох років. Більшість хоче бути юристами, економістами та філологами…

Цього року абітурієнти активно обирають спеціальність юриста, економіста та міжнародника.

Серед десяти найпопулярніших спеціальностей тільки чотири затребувані на ринку праці. В топі абітурієнтів цього року, крім перерахованих трьох найпопулярніших, такі:

Комп'ютерні науки;

Середня освіта;

Журналістика;

Економіка;

Інженерія програмного забезпечення;

Психологія;

Медицина.

17.09.2019

Якщо ви тільки визначаєтеся зі спеціальністю для вступу до ВУЗУ зверніть увагу на віддалені прогнози. Аналітики вважають, що в наступні п'ять-сім років повернеться попит на «технарів», що впав після розвалу СРСР. Для розвитку промисловості потрібні інженери, особливо з нафтовидобутку та альтернативної енергетики, машинобудування і металургії.

13.08.2019

Рано чи пізно ми всі починаємо замислюватися над своїм майбутнім — ким бути. Плекаємо мрії, ставимо якісь цілі, намагаємося їх досягти… І навіть якщо наші плани не завжди досяжні, все одно ми отримуємо досвід, розвиваємося як особистість.

Питання, ким я хочу стати в майбутньому, з деяких пір хвилює й мене. І воно виявилося непростим. Часто чую його від батьків або просто знайомих, які прагнуть допомогти мені у пошуках свого «я». Чого зазвичай хочуть люди? Зробити кар’єру, заробити багато грошей, досягти влади або слави…

03.06.2019