Все частіше старшокласники задають собі питання – а ким вони стануть у майбутньому? Діти знають, що треба вчитися уже зараз, щоб у майбутньому мати змогу отримати таку професію, яка б їм подобалася, припала до душі, дозволяла прогодувати себе та свої родини.

Саме про це йшла мова 16 листопада 2021 року в школі №3 м. Жмеринки під час уроку реального життя, який провела фахівець з профорієнтації Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості Наталія Долга.

Діти познайомились з найбільшими підприємствами міста Жмеринки та дізнались, що найбільш затребуваними є, насамперед, залізничні професії. У зв’язку з оголошеним Президентом України Великим будівництвом на залізниці - є можливість після отримання диплому залізничних навчальних закладів працевлаштуватися на оновленій залізниці, продовжити справу своїх батьків.

А тим, хто ще не визначилися з професією, запропонували пройти профорієнтаційне тестування з використанням платформи «Моя професія», щоб допомогти визначитися з напрямом діяльності в майбутньому, з врахуванням ситуації на ринку праці.

Школярам сподобався урок, вони активно включалися в діалог, тому є надія, що отримана інформація стане їм у нагоді при виборі професійного шляху.