Закінчився період навчання у ВУЗі. І, як і 5-6 років тому – ти знову на роздоріжжі. Тільки тепер стоїть запитання: як влаштувати своє життя, куди піти працювати.

Твоє працевлаштування не починається в момент перегляду оголошень з вакансіями, написання резюме, або під час співбесіди. Воно починається, а точніше має починатись, набагато раніше. Наприклад, тоді, коли в твоїй, безперечно світлій, голівці зароджуються думки такого плану: «а що ж я хочу від цього життя?».

Якщо це запитання поставлено і маєш відповідь на нього, то можеш починати пошуки галузі, в якій хочеш себе реалізувати, а відтак і місця своєї роботи.

Головне розуміти, що хочеш досягнути в цьому житті.

Ти маєш мати чітко визначені власні життєві цінності, при цьому маєш знати, чи вони співпадають з цінностями роботодавця.

Дай правдиву відповідь собі самому, без лукавства.

Якщо підеш на компроміс зі своїм сумлінням, то рано чи пізно це дасться взнаки і будеш шкодувати за втрачений час на роботі, яка крім внутрішніх докорів не принесе а ні задоволення, а ні досвіду, адже гроші мають властивість закінчуватися, а «осад на душі» залишається.

Далі буде…