21 грудня відзначають 30-ту річницю з дня створення Державної служби зайнятості. За 30 років служба зайнятості пройшла непростий, насичений подіями шлях становлення і розвитку, отримала безцінний досвід роботи в сфері соціального захисту населення від безробіття. За цей час в Україні створено ринкову систему соціального захисту від безробіття на страхових засадах.

В центрах зайнятості розроблено і впроваджено сучасні інформаційні технології, що забезпечують більш ефективне та якісне надання соціальних послуг населенню та роботодавцям. Створені належні умови для прийому громадян та надання послуг з підбору роботи.

З цієї нагоди голова Немирівської районної державної адміністрації Богдан Урбанський, разом із заступником Олександром Яхном вітали колектив Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Богдан Петрович, вітаючи присутніх, зазначив, що саме завдяки плідній праці працівників центру зайнятості багато людей знаходять роботу та нові можливості професійного розвитку.

До привітань також долучився заступник голови районної державної адміністрації Олександр Яхно. Він подякував працівникам за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у вирішення проблем соціального захисту громадян.

Анонс/Подія: 
Подія