Сьогодні значна частина роботодавців, виконуючи вимоги карантину, обмежила прийом працівників на вакантні місця. У багатьох випадках співробітників шукають на перспективу, тобто «після карантину». Але деякі служби, такі як служба доставки, навпаки, ще більше стали затребуваними, продовжують свою роботу та потребують кадрів.

Для рекрутерів Томашпільської районної філії введення карантину не стало перешкодою до виконання своїх обов’язків. Під час телефонної розмови з керівництвом Вінницької дирекції АТ «Укрпошта» стало відомо про термінову необхідність заповнення вакантної посади оператора поштового зв'язку.

Рекрутер Томашпільської районної філії швидко відреагував на запит, провів аналіз бази даних «Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості», «Банку резюме», «Анкети шукача роботи». В результаті підібрали кандидатуру – Тетяну Гукайло. В телефонному режимі з нею провели співбесіду та ознайомили з характером роботи, умовами та оплатою праці в відділенні Укрпошти.

Сьогодні Гукайло Тетяна Володимирівна успішно працює в Томашпільському відділенні оператором поштового зв’язку, та дякує службі зайнятості за допомогу у працевлаштуванні.

Анонс/Подія: 
Подія