З нагоди 30-ї річниці з дня створення Державної служби зайнятості України до Вінницької районної філії Вінницького ОЦЗ завітали голова Вінницької районної державної адміністрації Євгеній Луценко та заступник голови Микола Чухрій.

У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації зазначив:

«Від щирого серця вітаю Вас з 30-ою річницею з дня створення державної служби зайнятості! На Ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - підтримка жителів міста та району. Саме завдяки Вашій самовіддачі, така праця завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі. Міцного здоров'я, щастя, добра злагоди».

За сумлінну трудову діяльність, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов`язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні та з нагоди 30-ї річниці державної служби зайнятості нагороджено Грамотою районної державної адміністрації:

- директора Вінницької районної філії Вінницького ОЦЗ – Парфенюка Юрія Івановича;

- провідного фахівця з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями - Дзвінку Людмилу Веронівну.

Також Євгеній Васильович вручив Грамоту Вінницького обласного центру зайнятості та нагородив за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов`язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту від безробіття та з нагоди 30-ї річниці державної служби зайнятості провідного фахівця з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями – Джус-Сорокіну Олену Василівну.

Директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська завдяки використанню сучасних технологій в режимі онлайн привітала колег з святом та побажала міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, мирного неба. Нехай удача супроводжує у досягненні мети, а впевненість у завтрашньому дні додасть енергії та натхнення!

Директор Юрій Парфенюк в свою чергу подякував керівництву району за привітання, а колективу за роботу та побажав не зупинятися на досягнутому. Нехай напрацьований досвід буде надійним підґрунтям для подальших звершень на благо людей.

Анонс/Подія: 
Подія