В Чечельницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості 21 грудня 2020 року відбулись урочистості з нагоди 30-річчя створення Державної служби зайнятості України, у яких взяли участь – голова Чечельницької районної державної адміністрації – Олег Храновський, перший заступник голови Чечельницької районної державної адміністрації  - Михайло Мурга, селищний голова – Світлана Палісіка, директор  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Тетяна Фаренюк.

Олег Храновський зазначив, що соціальна місія служби зайнятості в суспільстві одна з найважливіших, найвідповідальніших - нести добро, світло, допомагати тим, хто потрапив у нелегку життєву ситуацію (втратив роботу), знайти своє місце в житті, дати надію в майбутнє.

- Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність є великим надбанням у реалізації державної політики зайнятості, - завершив виступ голова райдержадміністрації.

За вагомий внесок у роботу служби зайнятості та за 26-річну сумлінну працю на благо людей Грамотою Вінницького обласного центру зайнятості була нагороджена Наталія Сосняк, провідний фахівець з питань зайнятості.

Урочистості відбулись у святковій та дружній атмосфері.

Анонс/Подія: 
Подія