В зв’язку з необхідністю розробки плану заходів для підтримки малого та середнього підприємництва Вінницької об’єднаної територіальної громади у період закінчення дії карантинних обмежень, виконавчим комітетом Вінницької міської ради створені робочі групи для збору та опрацювання проблематики, обговорення доцільності вищезазначених заходів та моніторингу реалізації їх впровадження .

Вінницький міський центр зайнятості, як  учасник  робочої групи з питань зайнятості населення та збереження робочих місць,  активно долучився до  розробки  плану заходів спрямованих на підтримку малого та середнього підприємництва Вінницької об’єднаної територіальної громади.

Так, 27 квітня 2020 року на платформі «Zoom», відбулося засідання робочої групи з питань зайнятості населення та збереження робочих місць під головуванням Андрія Очеретного, заступника міського голови, в якому взяли участь Галина Якубович, заступник міського голови, Андрій Гижко, проректор з інноваційної діяльності та розвитку інфраструктури Донецького національного університету ім. В. Стуса, Лілія  Бойко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вінницького міського центру зайнятості та представники вінницького підприємництва.

Анонс/Подія: 
Подія