Протягом останніх років ми спостерігали надшвидкий розвиток технологій, які за короткий час докорінно змінили наше життя. Як ніколи актуальними стали послуги в стилі «діджитал» на період карантинних заходів.

Вінницька обласна служба зайнятості активно використовує сучасні форми надання послуг у дистанційному форматі, зокрема засобами веб-сайту www.vin.dcz.gov.ua, з функціями підтримки електронних сервісів у електронних кабінетах шукача роботи та роботодавця.

Станом на 01.04.2020 року на веб-сайті Вінницького ОЦЗ користувачами створено близько 9 тис. електронних кабінетів, зокрема:

  • шукачами роботи створено майже 6 тис. «Електронних кабінетів шукача роботи». Тут зареєстрований безробітний має змогу створити власне резюме, підібрати роботу, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість та можливості професійного навчання. А також пройти шляхом переходу на Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри профорієнтаційне тестування та отримати результати проходження тестів;
  • роботодавцями створено близько 3 тис. «Електронних кабінетів роботодавця», з них, за січень - березень 2020 року електронним способом подано 1450 вакансій.

Разом з тим, на час карантину особистий прийом громадян максимально обмежено, тому роботу сервісу «Електронна черга» тимчасово призупинено. Всім радимо за потребою користуватися електронними кабінетами.

Анонс/Подія: 
Подія