21 грудня 2020 року виповнюється 30 років від дня створення державної служби зайнятості.

За ці роки служба зайнятості пройшла непростий, насичений подіями шлях становлення й розвитку.

ЇЇ авторитет здобутий завдяки діяльності у напрямку підвищення якості надання соціальних послуг населенню та роботодавцям, розгортання активних програм сприяння зайнятості, поглиблення взаємодії з органами влади, роботодавцями, іншими соціальними партнерами.

Пріоритетним завданням служби зайнятості залишається працевлаштування безробітних громадян та забезпечення кваліфікованими кадрами роботодавців району, які шукають персонал.

Новітні онлайн - технологїі та електронні сервіси, які запроваджені в державній службі зайнятості: Інститути кар'єрного радника та консультанта роботодавця дозволяють забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з врахуванням потреб роботодавців та шукачів роботи. Впроваджено новітній сервіс – послуги з рекрутингу. Робота рекрутера полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи.

Підтримка малого та середнього бізнесу, збереження робочих місць - також ключові аспекти, над якими сьогодні працює служба зайнятості.

За 11 місяців 2020 року за сприяння фахівців Крижопільської районної філії Вінницького ОЦЗ працевлаштовані 1057 осіб.

183 роботодавці звернулися за сприянням у пошуку працівників, та подали 1094 вакансії.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня працівників вимогам роботодавців, Крижопільська районна філія направила 132 безробітних на проходження професійного навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, при чому 29 осіб проходили навчання безпосередньо у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 110 безробітних.

Служба зайнятості відкрито приймає нововведення і радіє позитивним результатам роботи, ніколи не зупиняється у своєму розвитку. За що велика шана і подяка, як всім працівникам, ветеранам служби, а також соціальним партнерам та роботодавцям району, за багаторічну співпрацю та партнерство, за досвід і професіоналізм, за людяність і небайдужість, щоденну самовіддану роботу на благо людей.

Анонс/Подія: 
Подія