Вбудована мініатюра для Регіональний офіс «Зроблено в Україні»

Отримати грант на старт власної справи та проконсультуватись з фахівцями щодо державних програм відтепер можна в офісі «Зроблено в Україні». Створений він для підтримки малого та мікробізнесу. Там підприємців консультують щодо подачі та збору потрібних документів й допомагають із пошуком працівників. По всій Україні таких офісів вже є десять, у Вінниці він перший.

14.06.2024
Вбудована мініатюра для Чому зараз працевлаштовуються офіційно більше жінки, ніж чоловіки та що пропонує служба зайнятості

Які із послуг та вакансій найпопулярніші та який стан ринку праці зараз, ексклюзивно для програми "НА ЧАСІ", розповіла начальниця управління реалізації політики зайнятості Вінницького обласного центру зайнятості Аліна Бартиш.

13.05.2024
Вбудована мініатюра для Програми та можливості обласної служби зайнятості для роботодавців

Під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська поінформувала про активні програми служби зайнятості для роботодавців.

12.04.2024
Вбудована мініатюра для Служба зайнятості успішно працевлаштовує ВПО та ветеранів

Під час дії воєнного стану робота служби зайнятості дещо змінилася, однак стандартні послуги службовці надають безперебійно. Попит на працевлаштування серед чоловіків суттєво зменшився, тому жінки опановують, не типові для них професії.Чи великий відсоток тих, хто зараз у нашій області залишився без роботи,  та які вакансії їм пропонують?

28.02.2024
Вбудована мініатюра для "Актуальне інтерв'ю" з директоркою Вінницького обласного центру зайнятості Галиною Скоковською

Стан та зміни на ринку праці в умовах війни. Працевлаштування під час війни; професії затребувані на ринку праці сьогодні. Проєкти підтримки, порядок та умови отримання допомоги по безробіттю.

17.01.2024
Вбудована мініатюра для Корисні інфографіки для клієнтів служби зайнятості

Активні програми служби зайнятості, електронний кабінет, платформа профорієнтації, послуги для роботодавців та УБД

24.10.2023