Вбудована мініатюра для "Актуальне інтерв'ю" з директоркою Вінницького обласного центру зайнятості Галиною Скоковською

Стан та зміни на ринку праці в умовах війни. Працевлаштування під час війни; професії затребувані на ринку праці сьогодні. Проєкти підтримки, порядок та умови отримання допомоги по безробіттю.

17.01.2024
Вбудована мініатюра для Корисні інфографіки для клієнтів служби зайнятості

Активні програми служби зайнятості, електронний кабінет, платформа профорієнтації, послуги для роботодавців та УБД

24.10.2023
Вбудована мініатюра для Як відкрити власну справу у Вінниці?

Жителям Вінниччини, які хочуть відкрити свій бізнес буде надано мікрогранти на суму понад 3,6 млн гривень. Таким є результат десятого періоду прийому заяв в рамках урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа». Гостя студії - начальник відділу активних програм зайнятості Вінницького обласного центру зайнятості Вікторія Рисак

24.07.2023
Вбудована мініатюра для Назвали найбільш затребувані вакансії Вінниччини

1 600 вакансій зареєстровано на Вінниччині. Дефіцит працівників за 4 професіями: 117 продавців, 114 різноробочих, 78 водіїв, 91 лікар. Про це Суспільному розповіла заступниця директора обласного центру зайнятості Наталя Шишкова. 

19.07.2023
Вбудована мініатюра для Послуги служби зайнятості для ВПО

В офіційному медіацентрі Вінницької обласної військової адміністрації відбувся брифінг директорки Вінницького обласного центру зайнятості  Галини Скоковської щодо основних напрямків роботи з ВПО.

20.06.2023
Вбудована мініатюра для Мікрогранти для бізнесу в 2023 році

Начальниця відділу активних програм зайнятості Вінницького ОЦЗ Вікторія Рисак розповіла про алгоритм, головні нюанси та умови отримання фінансової допомоги для бізнесу

03.05.2023