Вбудована мініатюра для Долишнюк Ангеліна - ІІІ місце у номінації «Кращий ролик» обласного конкурсу «ProfessionsStory»

Долишнюк Ангеліна, учениця 10 класу Комунального закладу «Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського» здобула ІІІ місце в конкурсі «ProfessionsStory»

01.06.2021
Вбудована мініатюра для Гуменюк Нікіта - ІІ місце в номінації «Кращий ролик» обласного конкурсу «ProfessionsStory».

Гуменюк Нікіта, учень 9 класу Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №23 Вінницької міської ради» здобув ІІ місце в конкурсі «ProfessionsStory».

01.06.2021
Вбудована мініатюра для Вікторія Туранська - І місце у номінації «Кращий ролик» обласного конкурсу «ProfessionsStory»

У номінації «Кращий ролик» перемогла Туранська Вікторія, учениця 10 класу Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №35 Вінницької міської ради».

 

01.06.2021
Вбудована мініатюра для Професії залізничників

Колеги Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості долучилися до профорієнтаційного челленджу #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT та презентують професії, які пов'язані з обслуговуванням залізничних перевезень

12.08.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT

Вінницька обласна служба зайнятості долучається до Challenge #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT з відеороликом про професію «Патрульний поліцейський», який створений спільно з Патрульна поліція Вінницької області.

Професія «патрульний поліцейський» небезпечна, складна, але неймовірно цікава. Патрульна поліція протидіє злочинності, охороняє права і свободи людей, підтримує безпеку і порядок. Сьогодні ця професія досить затребувана.

Станом на 01 липня 2020 року в базі вакансій Вінницької обласної служби зайнятості налічувалось 63 актуальних вакансії патрульного поліцейського.

27.07.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційна акція "Територія вибору"

На Європейській площі Вінницький обласний Центр зайнятості організував профорієнтаційний захід для учнів восьмих-одинадцятих класів. Головною метою акції під назвою "Територія вибору" було ознайомлення школярів та їх батьків з перевагами робітничих професій. 

24.09.2019