Вбудована мініатюра для Вінниччина на другому місці серед регіонів України за кількістю працевлаштованих

Співпраця Вінницької обласної служби зайнятості з ФГ «Україна» щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

19.10.2022
Вбудована мініатюра для Релокація бізнесу та пошук роботи для переселенців

На Вінниччині переселенці відновлюють свою підприємницьку діяльність – причому не тільки евакуйовують сюди своїх працівників, а й планують створювати нові робочі місця. Директорка Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіла про стан ринку праці Вінниччини та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

03.06.2022
Вбудована мініатюра для Фінал конкурсу «Парк ідей – 2021»

У молодіжному центрі «Квадрат» відбувся фінал регіонального економічного конкурсу для учнівської молоді «Парк ідей – 2021».

Конкурс організували Вінницька обласна служба зайнятості у партнерстві з Економічним факультетом Донецького національного університету ім. Василя Стуса для учнів 8-10 класів навчальних закладів області.

16.12.2021
Вбудована мініатюра для Співпраця, націлена на результат

Прискорене працевлаштування безробітних, можливість роботодавцям подавати звіти онлайн та цифровізація послуг. Так по-новому працює Вінницький міський центр зайнятості. Все це для того, аби надавати якісніші послуги клієнтам.

Коментар директорки Вінницького обласного центру зайнятості Г. Скоковської.

15.12.2021
Вбудована мініатюра для Ринок праці в умовах карантину

Заступник директора Вінницького обласного центру зайнятості Вадим Дерун був гостем студії радіо "Суспільне Вінниця".

28.01.2021
Вбудована мініатюра для У прямому ефірі з "Сьогодні: головне"

Директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська 25 січня 2021 року була у прямому ефірі на телеканалі Суспільне Вінниця. У програмі "Сьогодні: головне" говорили про працевлаштування демобілізованих учасників АТО, проблематику та організацію роботи центрів зайнятості з цього напрямку.

26.01.2021