Вбудована мініатюра для Як переселенцям знайти роботу з гідною заробітною платою та з якими проблемами вони стикаються

Через російську агресію мільйони українців вимушені жити в статусі «внутрішньо переміщених осіб». Здебільшого таким людям доводиться розпочинати заново все: шукати житло, лікарів, школи й садочки та найголовніше – заробіток.

17.07.2023
Вбудована мініатюра для Як підлітку знайти заробіток ?

Літо - сезон не лише відпочинку, а й заробітку. Проте, знайти обріяну вакансію на якій ще й гарно платять нині справа не з легких. Які види заробітку є для підлітків та що пропонує Вінницький обласний центр зайнятості для неповнолітніх, дивіться детальніше у сюжеті

10.07.2023
Вбудована мініатюра для Вінницька область приєдналася до «Армії відновлення»

З Вінницької області вже близько 30 безробітних долучилися до державної програми «Армія відновлення». Про це повідомляє обласний центр зайнятості. Нагадаємо, свого часу запуск проєкту анонсувала перша віцепрем'єрка Юлія Свириденко. Вона зазначила, через вторгнення рф в Україні очікується рекордно високий рівень безробіття – близько 30% за підсумками року. Тому уряд запропонував механізм, за яким тимчасово безробітні можуть виконувати суспільно корисні роботи й отримувати за це мінімалку, тобто 6700 гривень.

21.06.2023
Вбудована мініатюра для Квіти та кава: як вінничанка відкрила власну справу за підтримки держави

 

"Квіткову" кав'ярню на грантові гроші від урядової програми "Є-робота" відкрила Заріна Білик у Калинівці на Вінниччині. У середині три зони: бар для приготування кави, квіткова вітрина та зала для гостей. Як отримала допомогу від держави та побудувала бізнес, розповіла Суспільному.

19.06.2023
Вбудована мініатюра для Ток-шоу "Всі свої" Як Вінниця приймає релокований бізнес?

Починати бізнес – це завжди ризик. А починати його наново в іншому місті та ще й умовах війни — вчинок під силу лише сміливим та незламним. Як переселенка з Херсону Анна Воскобойник в час, коли більшість підприємців закривалися, змогла відкрити у Вінниці мережу кондитерських? Як Вінниця приймає релокований бізнес? Чим навіть у воєнний час держава намагається підтримати підприємців Як подати заявку на грант та мати більше шансів його виграти?

05.06.2023
Вбудована мініатюра для Гроші на створення чи розвиток бізнесу: підприємці можуть отримати грант

Зупинити ріст безробіття та створити нові робочі місця. На це спрямована урядова програма "Власна справа". Підприємці можуть отримати кошти від держави, натомість зобов'язані створити нові робочі місця.

- Як діє програма?

- Хто може подати заявку на грант?

- Скільки коштів можна отримати?

17.05.2023