Вбудована мініатюра для Які професії найбільш затребувані на Вінниччині та хто звертається до центру зайнятості

До Вінницького обласного центру зайнятості у пошуках роботи звертаються переважно жінки. Така тенденція спостерігається з початку повномасштабного вторгнення. Про це Суспільному розповіла очільниця обласної Служби зайнятості Галина Скоковська.

23.11.2023
Вбудована мініатюра для Програма "Власна справа” на Вінниччині. Скільки підприємців отримали мікрогранти?

Понад 400 підприємців на Вінниччині з початку року отримали мікрогранти, скориставшись державною програмою “Власна справа”. Їхні бізнес-ідеї профінансовані на суму 96 мільйонів гривень, розповіла Суспільному фахівчиня обласного центру зайнятості Вікторія Рисак.

17.10.2023
Вбудована мініатюра для Гранти для ветеранів

Адаптуватися до мирного життя після демобілізації можуть не всі ветерани. Деякі намагаються знайти нову роботу або відкрити власну справу, а іншим потрібен час на реабілітацію. Центр зайнятості працює над тим, аби ветерани мали чимало можливостей реалізувати себе. Аби учасники бойових дій, люди з інвалідністю внаслідок війни та члени їх сімей могли створити або ж покращити свій бізнес, держава виділяє гранти. Хто і як може їх отримати, розповідає Оксана Захарчук, начальник відділу аналітики та статистики Вінницького обласного центру зайнятості.

28.09.2023
Вбудована мініатюра для Як переселенцям знайти роботу з гідною заробітною платою та з якими проблемами вони стикаються

Через російську агресію мільйони українців вимушені жити в статусі «внутрішньо переміщених осіб». Здебільшого таким людям доводиться розпочинати заново все: шукати житло, лікарів, школи й садочки та найголовніше – заробіток.

17.07.2023
Вбудована мініатюра для Як підлітку знайти заробіток ?

Літо - сезон не лише відпочинку, а й заробітку. Проте, знайти обріяну вакансію на якій ще й гарно платять нині справа не з легких. Які види заробітку є для підлітків та що пропонує Вінницький обласний центр зайнятості для неповнолітніх, дивіться детальніше у сюжеті

10.07.2023
Вбудована мініатюра для Вінницька область приєдналася до «Армії відновлення»

З Вінницької області вже близько 30 безробітних долучилися до державної програми «Армія відновлення». Про це повідомляє обласний центр зайнятості. Нагадаємо, свого часу запуск проєкту анонсувала перша віцепрем'єрка Юлія Свириденко. Вона зазначила, через вторгнення рф в Україні очікується рекордно високий рівень безробіття – близько 30% за підсумками року. Тому уряд запропонував механізм, за яким тимчасово безробітні можуть виконувати суспільно корисні роботи й отримувати за це мінімалку, тобто 6700 гривень.

21.06.2023