09 травня 2023 року в приміщені Крижопільського управління Тульчинської філії Вінницького ОЦЗ спільно зі завідувачем сектору “Крижопільського бюро правової допомоги” Тетяною Созіновою відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб.

Розпочав захід начальник Крижопільського управління Тульчинської філії Вінницького ОЦЗ Михайло Слободяник. Він розповів учасникам семінару про послуги служби зайнятості та вакансії, які є актуальними на місцевому ринку праці. Зокрема, про можливість отримання ваучера, який дає можливість пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за бажаними професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.

Також увагу присутніх акцентували на можливості отримання мікрогрантів для започаткування або розвитку власної справи.

Представник безоплатної правової допомоги ознайомила з останніми змінами в чинному законодавстві та розповіла про послуги і юридичні консультації, які надає «Крижопільське бюро правової допомоги». Зазначила цілі та завдання, які стоять перед безоплатною правовою допомогою в частині підвищення правової обізнаності внутрішньо переміщених осіб, щодо можливості отримання певною категорією осіб вторинної правової допомоги. 

Присутні отримали інформаційні буклети та відповіді на питання, які їх цікавили.