Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, з метою підвищення правової освіченості громадян, та недопущення виникнення ситуацій нелегальної трудової міграції, безробітнім, які перебувають на обліку у Липовецькому відділі Вінницької філії Вінницького обласного центру зайнятості, провели семінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції».

Захід відбувся за участі фахівців сектору «Липовецьке бюро правової допомоги» Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  та «Центру надання соціальних послуг» Липовецької міської ради.

Учасників семінару ознайомили із законодавчими засадами протидії торгівлі людьми, її видами та наслідками, роз’яснили умови і порядок укладання та розірвання трудового договору, контракту при працевлаштуванні. Акцентувалиувагу присутніх на основних ризиках нелегальної трудової міграції: правової незахищеності, особистісної та професійної деградації, втрати здоров’я, життя в атмосфері страху та насильства.

Фахівець відділу наголосила на тому, що варто розглянути всі можливі шляхи зайнятості в своїй країні, де кожен буде мати соціальний захист і гарантії. Адже саме працездатна частина населення, в тому числі молодь, може внести найбільший вклад в економіку країни.