18 липня 2023 року в приміщенні Крижопільського управління Тульчинської філії Вінницького ОЦЗ для безробітних осіб  відбувся семінар на тему: «Перспективи розвитку сімейних форм виховання».

Захід був проведений спільно з начальником служби у справах дітей Крижопільської селищної ради Вітою Коваль, заступником директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» Тетяною Кисленко та головним спеціалістом служби у справах дітей Крижопільської селищної ради Оксаною Кичук.

Розпочав семінар начальник Крижопільського управління Михайло Слободяник, який розповів про ситуацію на ринку праці регіону та закликав усіх присутніх взяти до уваги інформацію, яку отримають від наших соціальних партнерів.

Потім перед безробітними виступили фахівці соціальних служб, які детально ознайомили присутніх із такими поняттями, як: «патронат над дитиною», «дитина-сирота», «діти позбавлені батьківського піклування», «патронатний вихователь», «сім’я патронатного вихователя», «дитячий будинок сімейного типу» та роз’яснили у чому полягає зміст послуги патронатного виховання. Також фахівці зазначили,  що сім’я, це є найбільша цінність в житті людини і закликали всіх хто має можливість, а головне бажання, взяти під патронат дітей, які цього потребують, щоб ці діти відчули всі цінності сім’ї і батьківського піклування.