Якщо коротко, то Олексій є прикладом меседжу: коли прагнеш – досягаєш!
До Козятинської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості звернувся у квітні 2016 року. Хлопець має життєву позицію, тому він не склав руки. Після повернення з війни довів це та відкрив власну справу за сприяння служби зайнятості. 
Заклад з символічною назвою «ArmAto PIZZA», власником якої став О. Каратєєв, оформлений у незвичайному стилі. Тут можна побачити фото з передової, прапори батальйонів та навіть бойові нагороди. Піцерія користується попитом серед відвідувачів, особливо серед молоді. Завдяки гарному обслуговуванню, доступним цінам та смачно приготовленим стравам тут завжди людно.
«Інтер’єр кафе нагадує в який час ми живемо. Хочу, щоб люди памя’тали завдяки кому вони можуть спокійно відпочивати, а це ті хлопці, які сьогодні на передовій», - каже Олексій.
Сьогодні приватний підприємець О.Каратєєв соціальний партнер служби зайнятості та надійний роботодавець. За двох працевлаштованих безробітних за направленням служби зайнятості отримує компенсацію єдиного соціального внеску.