Фахівці Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості провели зустріч із майбутніми випускниками Ладижинського коледжу Вінницького аграрного університету груп «Агроінженерія 208»», «Агрономія «201».

Мета заходу – інформування молоді про ситуацію на ринку праці міста, регіону, сприяння в набутті навичок самопрезентації.

Директор Ладижинської міської філії, Марія Колотило, надала інформацію про послуги служби зайнятості, соціальні гарантії у сфері працевлаштування, застосовування новітніх інформаційніх, комунікаційніх та організаційніх технологій в обслуговуванні шукачів роботи та роботодавців, таких як: «Електронна черга реєстрації безробітних», он-лайн співбесіди, самопрезентація шукачів роботи за допомогою відеорезюме. Вона детально розповіла про актуальні вакансії на ринку праці міста та Вінницької області, також повідомила про те, що наразі існує гостра потреба в інженерах-механіках, механіках, агротехніках та електромонтерах, електромеханіках – саме по їх профілю.

Фахівець філії Тетяна Кравчук ознайомила студентів з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які потрібно обговорювати з роботодавцем та надала практичні поради щодо складання резюме та відеорезюме.