25 жовтня в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника. В цей день вітають не тільки працівників дорожньо-транспортної галузі, а й любителів автомобілістів.

Робота водія нелегка. Вона полягає в експлуатації автомобіля, умінні стежити за станом транспортного засобу, нести відповідальність за безпеку дорожнього руху. Для цього необхідні знання правил дорожнього руху і наявність прав потрібної категорії, досвід водіння і певні особисті якості, такі як гарний зір, уміння концентрувати увагу, негайно реагувати в непередбачуваних ситуаціях тощо.

За статистикою, професія «Водій автотранспортних засобів» входить в ТОП 10 найактуальніших професій на ринку праці Вінницької області.

Протягом січня-вересня 2020 року до обласної служби зайнятості за професією «водій автотранспортних засобів» від роботодавців надійшло 2284 вакансій, з яких 1810 були укомплектовані

Команда Вінницького Обласного Центру Зайнятості вітає усіх, хто причетний до цієї професії, з Днем автомобіліста! Бажаємо здоров’я, безпечної їзди, легкої дороги, надійної роботи двигунів, впевненості за кермом! Ні жезла, ні цвяха!