Вчора, 11 січня 2017 року в Томашпільському районному центрі зайнятості був проведений семінар на тему: «Жінка на ринку праці», в якому взяли участь 36 жінок.
Мета заходу – сформувати позитивне і свідоме ставлення до свого майбутнього, стати впевненими в собі, отримати знання, які допоможуть у працевлаштуванні.
