Бажаєте підвищити кваліфікацію, або змінити професію? Служба зайнятості допоможе!

Набути чи змінити робітничу професію можна не тільки у закладах освіти Вінницького регіону, а й на базі Одеського, Полтавського, Івано-Франківського, Львівського, Сумського, Дніпропетровського та Рівненського центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

З початку року, на замовлення роботодавців, 1097 безробітних проходили професійне навчання за направленням Вінницької обласної служби зайнятості. З них 396 осіб - навчалися у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.

Найчастіше клієнти навчаються на перукаря, манікюрника, машиніста-тракториста сільськогосподарського виробництва, електрогазозварника, адміністратора, офісного службовця тощо. Під час навчання, за погодженням з роботодавцем, використовуються дуальна, індивідуальна та дистанційна форми навчання.

 

Сайти ЦПТО за посиланням: https://is.gd/HcgyFC

 

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0 (432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24 або пишіть на Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця https://t.me/DCZ_Vinnytsa.