Положення про конкурс

 

До уваги старшокласників!

Вінницька обласна служба зайнятості розпочинає в режимі онлайн проведення обласного конкурсу учнівських творчих робіт «ProfessionsStory» у двох номінаціях:

- «Кращий твір-роздум»;

- «Кращий відеоролик».

Тема конкурсних робіт: «Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім».

Початок прийому конкурсних робіт в обох номінаціях – 15 березня 2021 року, закінчення прийому – 10 травня 2021 року, визначення та оголошення переможців – до 01 червня 2021 року.

Реєстрація учасників конкурсу відбувається онлайн із заповненням реєстраційної анкети:

- в номінації: «Кращий твір-роздум» за лінком: https://docs.google.com/forms/ або через QR-код.

 • надсилання робіт на конкурс на е-mail: professions.story1.tvir@gmail.com.
 • подається авторська робота однієї особи.

 

 

 

- в номінації: «Кращий відеоролик» за лінком:https://docs.google.com/forms/d/ або через QR-код

 

 

 

 

 • Конкурс проводиться на добровільних засадах для учнів 8-х, 9-х та 10-х класів закладів загальної середньої освіти Вінницької області.
 • Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Лауреатами Конкурсу, нагороджуються Дипломами лауреатів Конкурсу.
 • Учасники, які зайняли призові місця, нагороджуються Дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, заохочувальними нагородами та сертифікатами «День із професіоналом» (журналістом, редактором, сценаристом, режисером та ін.).
 • Роботи Лауреатів та Переможців Конкурсу будуть розміщені на сайті Вінницького обласного центру зайнятості за посиланням: https://vin.dcz.gov.ua/storinka/kym-ya-mozhu-buty та на сторінці Facebook (#ProfessionsStory).

 

Вимоги до конкурсної роботи

Тема конкурсної роботи «Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім»

 1. Конкурсна робота повинна відповідати жанру, заявленому в номінації.
 2. У конкурсній роботі учасник висловлює своє бачення запропонованої теми, обґрунтовує його, спираючись на існуючі тенденції розвитку проблематики теми, а також звертаючись до фактів з соціального або особистого досвіду.
 3. Мова конкурсної роботи – українська.
 4. Конкурсна робота у номінації «Кращий твір-роздум» повинна бути виконана у текстовому редакторі Word з дотриманням наступних вимог: обсяг роботи від 3 000 до 7 000 знаків з урахуванням пропусків (орієнтовно 2-4 сторінки); аркуш формату А4, книжкова орієнтація; кегль 14, вид шрифту - Times New Roman, міжрядковий інтервал -1,5; поля: 30 мм зліва, зверху і знизу – 20 мм, справа – 10 мм; нумерація сторінок – знизу, по центру; колір шрифту – чорний; не допускається використання рамок та інших кольорових прикрас.
 5. Конкурсна робота у номінації «Кращий відеоролик» подається у форматах: AVI, MPG, MP4 з роздільною здатністю 1920 х 1080 Full HD (Full High Definition). Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 5 хвилини. Відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, смартфону, мобільного телефону). Під час зйомки та монтажу можуть бути використані будь-які спеціальні програми, методи, способи та інструменти створення, наповнення й оформлення відеоролика.