З метою мотивації безробітних до здобуття нової професії, затребуваної на ринку праці,  фахівці Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості  9 серпня провели інформаційний семінар у формі презентації  навчальних закладів  професійно-технічної освіти служби зайнятості із застосуванням відеоматеріалів.

Сучасний ринок праці вимагає, щоб людина постійно отримувала  нові знання, вдосконалювала свої навички, займалась самоосвітою та саморозвитком. Застосування новітніх технологій на виробництві вимагає від потенційних працівників професійних вмінь .

Нерідко, люди, які шукають роботу за сприянням служби зайнятості, потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а то і здобуття нової професії, яка є затребуваною на ринку праці.

Служба зайнятості має змогу, виключно за кошти Фонду, здійснювати професійне навчання практично по всіх робітничих професіях. Але наразі, безробітні особи виявили зацікавленість професіями «кухар» та «швачка».

В ході презентації безробітні ознайомились з матеріально-технічною навчальною базою, умовами проживання та проходження навчання в Одеському ЦПТО та Рівненському ЦПТО, які готують  висококваліфіковані робочі кадри у відповідності до потреб ринку праці.

Фахівці філії представили до уваги учасників семінару вакансії, які користуються попитом.

Також, безробітних ознайомили з переліком роботодавців, які мають потребу у кухарях і швачках та звернулись до служби зайнятості з метою організації професійного навчання безробітних  під конкретні робочі місця.

Директор Ладижинської філії, Марія Колотило розповіла, що підприємці, які створюють нові робочі місця, охоче користуються такою послугою, адже в найкоротший термін отримують кваліфікованого робітника.

По закінченню навчання  випускники  одержують свідоцтво державного зразка та сучасні знання.

«Крім того, робітнича професія це старт до кар’єрного росту, започаткування власної справи, адже кваліфіковані робітники це високооплачувані особи, здатні виконувати важливі завдання», -  наголосила  Марія Колотило.

Після закінчення семінару 4  безробітних надали згоду на навчання за професією «швачка», та 2 особи згодились вчитись на кухаря.