оп

Не секрет, що представниці прекрасної статі іноді буває важче влаштуватися на роботу, ніж чоловіку. Тема працевлаштування жінок є актуальною.  Фахівці Вінницького міського центру зайнятості приділяють їй особливу увагу, організовують профінформаційні та профконсультаційні заходи для цієї категорії безробітних.

Про те, як реалізувати свій потенціал, виробити навички успішних людей і досягти фінансової незалежності навчали жінок під час тренінгу «Жінка на ринку раці», який  днями відбувся у центрі занятості. Участь у заході взяла Ірина Ковиліна, психолог Вінницького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Основна мета тренінгу - розширити уявлення жінок, які перебувають на обліку в центрі зайнятості,  про сучасний ринок праці та підвищити рівень внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей. Захід відбувся у форматі активного обговорення питання ролі жінки в суспільстві, визначення власного кар’єрного потенціалу, ознайомлення з методами підвищення власної самооцінки.

Учасниці тренінгу отримали  змістовні та компетентні рекомендації і дізналися, як діяти в тих чи інших життєвих ситуаціях.