30 травня 2018 року в Томашпільському районному центрі зайнятості провели профконсультаційний семінар для жінок, які перебувають на обліку  «Жінка на ринку праці».

В заході взяли участь 19 безробітних. Фахівець районного центру зайнятості Марія Сандрак, ознайомила жінок із ситуацією на локальному ринку праці, актуальними вакансіями. Вона порушила питання кар’єри в житті жінки та побудови плану подальших дій для власної зайнятості.

На семінар запрошено сімейного лікаря Ірину Гріненко з Томашпільського селищного центру первинної  медико – санітарної допомоги. Вона в своєму виступі акцентувала увагу на здоров’ї жінки, а саме у проходженні медичних  оглядів. Також розповіла  про  профілактику укусів кліщів.

Метою такого заходу є акцентування уваги учасниць семінару на те, що особи, які ведуть здоровий спосіб життя, більш конкурентоспроможні на ринку праці та мають більше переваг при працевлаштуванні. Стан здоров’я жінки впливає на професійний вибір, становлення і кар’єру, розвиток особистості. 

Такими систематичними інформаційними заходами районний центр зайнятості намагається не тільки привернути увагу незайнятих громадян до наболілих проблем, а й застерегти, допомогти, порадити.

Захід пройшов в формі «питання – відповідь» завдяки чому жінки отримали багато корисної для себе інформації. Учасниці семінару відзначили, що захід був корисним та пізнавальним для них.