16 квітня 2018 року в Калинівському районному центрі зайнятості відбувся профконсультаційний  семінар для 18 жінок, які перебувають на обліку в службі зайнятості, на тему: «Жінка на ринку праці».

В заході взяли участь начальник Калинівського бюро безоплатної правової допомоги Ганна Патинська та головний спеціаліст бюро – Ірина Гилюк. В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю районний центр зайнятості плідно співпрацює з даною установою в частині інформування безробітних осіб щодо можливості отримання ними юридичних консультацій та роз’яснень з правових питань.

Мета семінару: інформування безробітних про соціальні гарантії в частині правової допомоги за рахунок держави, в тому числі в контексті випадків домашнього насилля над жінками, які проживають у сільській місцевості (складення заяв, скарг та інших документів, представництва інтересів та допомогу в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги). Адже за останні кілька років в Україні кількість зафіксованих випадків домашнього насилля зросла у 3 рази.

Провідний фахівець районного центру зайнятості Любов Владичук, ознайомила присутніх з тенденціями та станом сучасного ринку праці в районі та позицією жінки на ньому, також  надала допомогу у визначенні професійних планів, побудові стратегії пошуку роботи. Вона запросила бажаючих до самостійного вивчення та вдосконалення англійської мови на он-лайн платформі Lingva.Skills з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Наостанок жінки отримали  інформаційні брошури та мали нагоду поспілкуватися з представниками бюро в індивідуальному порядку.