Днями у Чечельницькому районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з питань організації зеленого туризму для 14 безробітних осіб.

Про особливості започаткування та ведення бізнесу у сфері зеленого туризму розповіла провідний фахівець з екологічної освіти НПП «Кармелюкове Поділля» Тетяна Сташенко. Вона окреслила загальні тенденції розвитку зеленого туризму у Вінницькій області, презентувала приклади ведення зеленого туризму в сусідніх районах: Барському (с. Гармаки - «Родинне гніздо», «Подільська родина»), «Калиновий цвіт»), Могилів-Подільському (с. Бернашівка - Садиба "Затишок"), Літинському (с. Камянка – «Кам’янецька садиба», «Ненькина колиска») та багато інших.

«Для Чечельницького району – це теж є перспективним напрямом роботи, особливо для жителів сіл, де ще збереглися старовинні будівлі, які можна переобладнати під еко-готелі та мальовнича природа Чечельниччини, яку багато хто ще називає «маленькими Карпатами», - зауважила Т. Сташенко. На території Чечельниччини є чимало місць, де можна провести екскурсії: вузькоколійна залізниця «Рудниця - Гайворон», костел святого Йосипа Обручника та Свято-Михайлівський храм у селищі Чечельник, рекреаційний пункт «Криниця Лотоцького», урочище «Вишенька» та ще багато чудових місць.

Після закінчення семінару всі бажаючі отримали відповіді на свої запитання від Сташенко Тетяни.