25 квітня 2018 року в Іллінецькому районному центрі зайнятості відбувся семінар «Шляхи та перспективи зайнятості учасників АТО».

В заході прийняли участь запрошені демобілізовані учасники АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості в кількості 9 осіб та голова Іллінецької громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Микола Стельмащук.

Відкрила зустріч заступник директора Іллінецького РЦЗ Тетяна Прокуда, яка проінформувала про стан ринку праці в регіоні та запропонувала  варіанти перспектив зайнятості та працевлаштування учасників АТО; в т. ч. професійне навчання за направленням служби зайнятості та зайняття підприємницькою діяльністю.

Продовжив зустріч Микола Стельмащук, який зупинився на проблемних питаннях даної категорії громадян, успішне вирішення яких є запорукою працевлаштування. Це: проходження реабілітації в санаторно-курортних закладах та військових госпіталях; участь в психологічних тренінгах; вирішення соціально-побутових питань та інше.

Військовослужбовці розповідали про труднощі та проблеми, які виникають у них в мирному середовищі; задавали запитання та отримували змістовні відповіді, як подолати «тимчасові бар’єри» до працевлаштування.