20 жовтня 2021 року, з метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення, в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Орієнтація на Службу в Збройних Силах України». В заході взяв участь представник Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василь Іващук.

Відкриваючи семінар, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Гайсинської районної філії Віктор Драч, звернув увагу присутніх на особливості працевлаштування в сучасних ринкових умовах та наголосив на одній з можливих форм зайнятості - військовій службі за контрактом.

В свою чергу представник РТЦК та СП Василь Іващук розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та резерв Збройних Сил України на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Також Василь Іващук ознайомив присутніх з основними вимогами до посад, пільгами та соціальними гарантіями для військовослужбовців за контрактом.

Захід відвідали 14 безробітних, які перебувають на обліку в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості.

На завершення семінару безробітні отримали контактні дані Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для отримання детальної інформації в разі зацікавленості  працевлаштуванням в ЗСУ.