26 червня 2018 року в Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості м. Вінниці відбувся тренінг для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей за участю керівника ТОВ «Група «Мирів» Сергія Ямковенка.

У заході взяв участь заступник директора міжрайонного центру зайнятості Валерій Пилипенко, а також та 15 осіб цієї категорії громадян.

            «Відновлення власних ресурсів та соціально-психологічна адаптація до умов мирного життя демобілізованих учасників АТО – ось що є важливим сьогодні», зазначив В. Пилипенко.

            Розпочався тренінг зі знайомства з учасниками. Далі С. Ямковенко ознайомив присутніх зі світовими тенденціями зайнятості (автоматизація процесів, перехід «ручної праці» в країни Азії, Африки) та сучасними трендами зайнятості – це, в першу чергу, фріланс (віддалена робота), участь у програмі «Волонтери ООН» (www.unv.org.ua), назвав найпопулярніші біржі віддаленої роботи (Freelancehunt.com, Freelance.ua, Kabanchik.com.ua, Proffstore.com), яку роботу може виконувати фрілансер та скільки в середньому він заробляє.

Тренер розповів щодо найпопулярніших навчальних платформ, платформ з вивчення іноземної мови (www.scrabbin.com, www.gospeaky.com, www.easylanguageexchange.com), де є можливість в он-лайн режимі спілкуватися з носіями мови.

            Окремо керівник ТОВ «Група «Мирів» зупинився на можливості започаткування власної справи, при цьому звернув увагу на сфери, в яких має розвиватися майбутній підприємець – це і фінансова грамота, і інвестування, і знання ринку, і знання законодавства та своєї професії.

            На завершення заходу Сергій Ямковенко повідомив про можливість отримання учасниками АТО гранду від ТОВ «Група «Мирів» у вигляді 50 годин безкоштовного консалтингу та інформаційної підтримки в організації власної справи.

           

Довідково: Станом на 26 червня 2018 р. на обліку в Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості м. Вінниці перебуває 47 демобілізованих учасників АТО, з них 45 – отримують допомогу по безробіттю; 4 особи - проходили професійне навчання, 3 особи – започаткували власну справу шляхом отримання допомоги по безробіттю одноразово, протягом січня-червня 2018 р. працевлаштовані 21  колишніх учасників АТО.