З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, який щорічно відзначається 3 грудня, фахівці Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості традиційно провели інформаційні та консультаційні заходи як для безробітних осіб, так і для роботодавців.

Метою проведення таких заходів є привернення уваги суспільства до проблем цієї категорії громадян, надання їм всебічної допомоги в пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Один із таких заходів, онлайн семінар для роботодавців, 01 грудня 2021 року провели фахівці відділу взаємодії з роботодавцями. На захід запросили представників підприємств, вакансії яких призначені для укомплектування людьми з обмеженими фізичними можливостями.

Учасникам заходу у формі презентації надали інформацію щодо можливостей служби зайнятості у працевлаштуванні осіб з урахуванням рекомендацій МСЕК, професійних навичок і знань.

Наприкінці семінару учасники обговорили проблеми, які виникають під час працевлаштування і трудової реабілітації людей з інвалідністю, визначили можливі шляхи їх вирішення.