25 квітня 2019 року у Тульчинській районній філії Вінницького ОЦЗ провели тренінг на тему : «Як розпочати свій бізнес?», у якому взяли участь безробітні громадяни, які перебувають на обліку, бажають стати підприємцями та працювати на себе.

Проводила тренінг провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Ференець. В ході тренінгу присутні ознайомилися з перспективами розвитку підприємництва в регіоні та можливостями служби зайнятості щодо підтримки ініціативи безробітних в організації бізнесу.

Зокрема, для безробітних є можливість організації сімейної пасіки та вигодовування тварин за підтримки аграрного клубу «FARMER organic cooperation». Майбутнім підприємцям пропонують долучитися до реалізації проектів "Медова ріка", "Золоте руно", "Біо - паливо" за кооперативною моделлю співпраці.

Тим, хто зацікавився, надають в оренду 4-х корпусні вулики, допомагають організувати збут стільникового меду та продуктів бджолярства, представляють будівельні матеріали для створення екоферми, надають елітне поголів’я для покращення стада, допомагають організувати збут вирощеного поголів’я та прийому козячого молока.

Нагадаємо, що допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності безробітними, які не можуть бути працевлаштовані у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи.