Працевлаштування жінок залишається однією з актуальних проблем. Як свідчить статистика, серед безробітних жінок, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, третина мають досить високий професійний та освітній рівень.  На сьогодні на обліку в Правобережному районному центрі зайнятості м.Вінниці перебувають понад 600 жінок, які потребують допомоги в працевлаштуванні. 

23 травня 2018 року у Правобережному районному центрі зайнятості м. Вінниці пройшов тренінг під назвою «Я – успішна жінка!» для 16 жінок, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Мета даного тренінгу – сформувати позитивне і свідоме ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування. Успішна жінка задоволена собою і своєю справою.

«Щоб бути успішною, сильною і незалежною жінкою, ви повинні бути, насамперед, впевненою в собі. Ймовірно, найголовніша річ, що відокремлює жінку від успіху – це рівень її самооцінки», - наголосила Людмила Палій.

  А далі присутні жінки навчалися робити перші кроки на шляху до впевненості у собі: отримали робочі зошити і, під час тренінгу, з цікавістю виконували вправи для підняття  власної самооцінки, а потім жваво ділились власними думками стосовно того, якими якостями характеру повинна володіти сучасна жінка і, як створити особисту програму професійного розвитку. Результатом зустрічі було спільне визначення чотирьох правил, які зроблять життя достойним: вчитися, починати діяти, вміти доводити справу до кінця і бути уважним до дрібниць. І це лише початок того шляху, який приведе до успіху! Сподіваємося, що високопрофесійна допомога і підтримка фахівців служби зайнятості стане надійним помічником жінкам на шляху до впевненості у майбутньому.