Саме з такою назвою напередодні 8  Березня  пройшов тренінг для жінок, які перебувають на обліку як шукачі роботи у Чечельницькій районній філії Вінницького ОЦЗ.

Жінка не тільки виступає активною учасницею суспільних процесів, займається підприємницькою діяльністю, а й виконує  важливі функції материнства, виховує підростаюче покоління. 

Мета заходу – сформувати позитивне і свідоме ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування, можливості забезпечувати себе роботою самостійно.

До участі у тренінгу запросили Ірину  Трачук , психолога  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Катерину Лисенко, педагога соціального, які   надали  поради, як стати успішною жінкою.

Колишня безробітна, Наталія Істратова, яка стала приватним підприємцем - отримавши одноразову допомогу по безробіттю, розповіла про історію свого успіху.

На заході учасниці навчалися вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб обов’язково досягти успіху. 

Жінки активно та жваво  обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти; дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою; ділилися своїм досвідом.   Присутні активно обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи. 

Маємо надію, що даний захід був корисним та цікавим.