Роль жінки в українському суспільстві різнобічна. Жінка не тільки виступає активною учасницею суспільних процесів, займається підприємницькою діяльністю, а й виконує важливі функції материнства, виховує підростаюче покоління. Проте, становище жінки в Україні на даному етапі викликає занепокоєння у всіх, кому ця проблема  не байдужа.

Саме тому, напередодні святкування Дня 8 Березня в Чечельницькому районному центрі зайнятості 07березня 2018  року відбувся  семінар « Жінка на ринку праці».

До участі у заході були запрошені успішні жінки – підприємці Людмила Самоєнко – власниця магазину «Фея» смт Тростянець та Валентина Черняк власниця салону по пошиттю штор та гардин, та 15 жінок, які на даний час перебувають на обліку у районному центрі зайнятості. 

Мета семінару – сформувати позитивне і свідоме ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування.

Директор РЦЗ Олена Котенко ознайомила присутніх з метою заходу, коротко охарактеризувала ситуацію стосовно положення жінок на ринку праці. А далі розпочався невимушений діалог. Успішні жінки – підприємці Валентина Черняк, Людмила Самоєнко розповіли як, фактично «з нуля», за підтримки рідних розпочинали свою підприємницьку діяльність і чого досягли на сьогоднішній день, адже зараз практично неможливо уявити життя  без тих послуг, які надають ці жінки .

Людмила Самоєнко поділилась історією свого успіху, наголосивши, що свою підприємницьку діяльність розпочала за підтримки служби зайнятості, оскільки свого часу отримала одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи, - «Якщо креативно віднестись до своїх захоплень, то можна дома заробити гроші, пропонуючи свої витвори для потенційних покупців» - наголосила Людмила. На сьогоднішній день жінки – підприємці надали роботу 5 жінкам.

Учасники зустрічі з числа безробітних презентували себе (як виявилось чимало жінок мають хист до шиття, в’язання, квітникарства, чому б не використати його у відкритті власної справи?) і виявляли неабиякий інтерес до запрошених підприємців. Семінар  відбувся у теплій і дружній атмосфері, а по завершенні всі отримали невеличкі сувеніри та вітальні листівки.