Саме під такою назвою 30 липня 2018 року в Козятинській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбувся семінар для безробітних.   

«Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про глобальну проблему сучасності. Долучаючись до акції ми хочемо привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми. Закликаємо всіх активно допомагати і протидіяти таким злочинам», -  зазначила фахівець з питань зайнятості Наталя Машталер.

В ході семінару спеціаліст ознайомила присутніх зі станом трудової міграції в Україні та за її межами,  законодавством у сфері протидії торгівлі людьми, різновидами торгівлі людьми та наслідками. Н. Машталер акцентувала увагу на  тому, що сьогодні багато українських громадян отримують пропозиції працювати та навчатись за кордоном, але на жаль, не завжди такі пропозиції закінчуються на користь для людини, сім’ї, суспільства та держави.

Вправа «Плями на сонці. Міфи та реальність» дала можливість присутнім проаналізувати всі фінансові та соціальні аспекти нелегального працевлаштування.

По закінченню заходу учасники отримали роздатковий матеріал з порадами легального працевлаштування за кордоном  та переліком не урядових організацій, які проводять діяльність із попередження торгівлі людьми і надання допомоги потерпілим.