У Вінницькому районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб, які мають інвалідність. В семінарі взяли участь 6 осіб з обмеженими фізичними можливостями та спеціалісти центру зайнятості.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Алла Борсук розповіла, що протягом 2018 року на обліку у Вінницькому районному центрі зайнятості перебувало 11 безробітних з інвалідністю. Троє з них працевлаштовані, ще один на замовлення роботодавця пройшов стажування на робочому місці, куди згодом працевлаштувався.

Вирішення проблем зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю – один з основних напрямів роботи служби зайнятості. В кожному центрі обладнаний інформаційний куточок з місцем для самостійної роботи, де можна ознайомитись із вакансіями, оволодіти технікою пошуку роботи, підібрати професію з урахуванням медичних показань, програми реабілітації, особистих нахилів та здібностей. За кожним безробітним, який має інвалідність, закріплений особистий консультант, який здійснює соціальний супровід під час перебування на обліку в центрі зайнятості та під час адаптації на робочому місці.

Учасники семінару дізналися про стан ринку праці району та області, послуги, які можна отримати в центрі зайнятості та ознайомилися з актуальними вакансіями для осіб з інвалідністю.