У колективі сангвініка сприймають активною, життєрадісною й доброзичливою людиною. Сангвінік урівноважений; зовні він може здаватися неспокійним, але всередині зберігати спокій. Сангвініки характеризуються високою працездатністю, вони можуть тривалий час концентрувати увагу на поставленому завданні й легко переключатися з одного завдання на інше, однак при вирішенні питання схильні виявляти поверховість. У колективі сангвінік поводить себе відкрито, він виразно висловлюється, здатний добре контролювати свої емоції, вирізняється добродушністю та оптимізмом. Сангвініки дуже товариські, вони мають багато контактів, але при цьому лише кілька близьких друзів. З новими людьми сангвініки сходяться досить легко. Їх вирізняє об'єктивна самооцінка, яка може бути адекватною, але часом і злегка завищеною. У сангвініка виражені організаторські здібності.

Ідеально підійдуть такі професії: керівник, види діяльності пов’язані з рекламою, продажами, тренерською діяльністю. Професія вихователя, офіціанта, продавця, адвоката, журналіста, менеджера  із підбору персоналу.

Також підійдуть професії, де постійно необхідно живе спілкування з людьми, креатив та нестандартний підхід. Так чи інакше, ваш тип темпераменту найбільш універсальний – ви зможете знайти себе практично в будь-якій діяльності, враховуючи свої інтереси та навички.

Серед професійних сфер, які найменше можуть відповідати сангвініку, можна назвати діловодство або монтаж радіодеталей. Сангвінікам важко працювати в умовах відсутності чітких завдань і правил роботи, коли для виконання завдання потрібно більше творчості та ініціативи. Сангвінік може знайти собі застосування, що відповідає його інтересам, здібностям і навичкам, у будь-якій професійній діяльності - таким чином, даний тип темпераменту можна назвати універсальним з позиції вибору спеціальності.