Фахівці Калинівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості 06 серпня 2021 року провели інформаційний семінар для 10 військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС.

До проведення семінаруі долучилася начальник Калинівського сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області - Наталія Клюс.

Провідний фахівець з профорієнтації Любов Владичук розповіла безробітним про електронні сервіси служби зайнятості, переваги задекларованого працевлаштування. Проінформувала військовослужбовців щодо можливості взяти участь у проєкті, започаткованому Громадською організацією «Центр зайнятості Вільних людей», та який дає можливість отримати 400 євро на навчання. Основна мета проєкту — сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні. Проєкт реалізується за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Європейського Союзу та має офіційну сторінку: “Воїну - гідна праця”:https://www.facebook.com/jobsoldiers.

Наталія Кляс презентувала нові онлайн сервіси на вебпорталі Пенсійного Фонду України. Запропонувала присутнім зареєструватися на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України для отримання доступу до особистих даних, що дасть можливість контролювати сплату роботодавцем єдиного соціального внеску. Присутні також отримали інформацію про порядок призначення та перерахунок пенсій (за інвалідністю, на пільгових умовах, за вислугою років) та можливість завчасного звернення до органів Фонду задля проведення експертизи в частині належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії.

З учасниками заходу відбулася жвава дискусія, присутні отримали вичерпні відповіді на всі питання, які їх цікавили.