З метою вжиття заходів щодо сприяння реалізації планів Генерального штабу Збройних Сил України щодо обсягів відбору громадян на військову службу за контрактом Лівобережний міжрайонний центр зайнятості м.Вінниці на замовлення Вінницького об’єднаного міського військового комісаріату 16 серпня 2018 року   провів семінар з орієнтації  на службу в Збройних силах України.

У заході взяли участь понад 20 безробітних громадян в тому числі демобілізовані учасники АТО, які перебувають на обліку в Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості м. Вінниці та виявили  бажання зустрітись із представником  комісаріату та  ознайомитись із запропонованою інформацією.

Присутнім розповіли про умови  набору кандидатів на військову службу за контрактом, заробітну плату, соціальні гарантії.

Офіцер відділення комплектування Вінницького об’єднаного міського військового комісаріату старший лейтенант Микола Танасієнко, наголосив учасникам про можливість служити в найближчих військових частинах за місцем проживання. Він акцентував увагу на збільшенні мінімального грошового забезпечення військовослужбовцям за контрактом: рядовому складу – до 9 тисяч гривень, офіцерському складу – до 15,3 тисячі гривень. 

М.Танасієнко повідомив про зміни до Закону України "Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо виплати грошової компенсації за винаймання житла.

Під час активного діалогу з представником Вінницького об’єднаного міського військового комісаріату, шукачі роботи отримали відповіді на питання, які їх найбільше цікавили.