З метою вжиття заходів щодо сприяння реалізації планів Генерального штабу Збройних Сил України щодо обсягів відбору громадян на військову службу за контрактом Лівобережним міжрайонним центром зайнятості на замовлення Вінницького обласного військового комісаріату та Військової частини А 1619 днями провів семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України.

У заході взяли участь 23 безробітних осіб в тому числі із числа демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку в Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості м. Вінниці та виявили  бажання зустрітись із представниками комісаріату та військової частини і ознайомитись із запропонованою інформацією.

Учасники заходу отримали інформацію про умови набору кандидатів на військову службу за контрактом серед призовників та військовозобов’язаних на посади солдатів та сержантів.

Представник Вінницького обласного військового комісаріату – майор Євген Воронін наголосив присутнім про можливість служити в найближчих військових частинах за місцем  проживання. Акцентував увагу на збільшенні грошового забезпечення військовослужбовцям за контрактом від 7000 грн. і вище. 

Фахівець Вінницького ОВК повідомив про розроблені зміни до Закону України "Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо виплати грошової компенсації за піднайм житла.

Під час активного діалогу з представником Вінницького об’єднаного міського військового комісаріату, шукачі роботи отримали відповіді на питання, які їх найбільше цікавили.

Шість безробітних виявили бажання пройти більш детальну та індивідуальну співбесіду з керівництвом військового комісаріату та військової частини.