В рамках співпраці Козятинської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ та Козятинського військового комісаріату 14 червня 2018року був проведений «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України».

В заході взяв участь начальник відділення комплектування військового комісаріату - старший лейтенант Андрій Бондаренко, який детально поінформував присутніх про умови укомплектування Збройних Сил військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом.

 З виступу старшого офіцера відділення комплектування Олександра Демченка учасники семінару отримали роз’яснення щодо пільг для військовослужбовців, матеріального, пенсійного та соціального захисту контрактників та членів їх сімей.

Крім переваг та особливостей проходження військової служби за контрактом були розглянуті також питання медичного та речового забезпечення, додаткової пільги щодо можливості безкоштовного здобуття повної вищої освіти. Представник 79-ої окремої десантно-штурмової бригади розповів, що механіки, водії, радіотелефоністи, медичні працівники є найбільш затребуваними сьогодні в Українській армії.

«Служба в Збройних Силах України за контрактом – це нелегкий та відповідальний крок, який може вирішити питання працевлаштування безробітних, змінити їх життя та сприяти самореалізації  людини» - зазначив директор Козятинської міськрайонної філії Олег Оркуша.